reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ASUS 1215B - Instalace windows

PekPek (5)|17.4.2013 23:31
Dobrý den, původně jsem chtěl udělat dual-boot Ubuntu 12.10 a Windows 7, bohůžel jsem nedomyslel, že udělat 4 oddíly prostě fungovat nebude ani když ten 1 bude používat Linux.. tak jsem si řekl že když už jsem to takhle pokazil tak PC alespoň přeinstaluji, Disk jsem naformátoval, udělal oddíl 120 GB Windows,40 GB Linux a 300 GB na data, ale během instalace mi to vyhodí chybu : http://ksonny.wz.cz/png.jpg .. mám také bitovou kopii.. ale tu se mi nedaří uplatnit kvůli tomuto problémů: http://ksonny.wz.cz/P10.jpg.
Nedělá mi problém prostě Widle nainstalovat znova.. ale nejdřív potřebuji projít prvním problémem. Předem děkuji za pomoc :).
PekPek (5)|18.4.2013 18:18
Ještě bych přidal že instaluju z USB.. ale tím to asi nebude, ne? Díky :)
zsdx (2098)|19.4.2013 09:30
[QUOTE=PekPek]Disk jsem naformátoval..
instaluju z USB...
Nedělá mi problém prostě Widle nainstalovat znova.. [/QUOTE]
1. Chyba, pokud tam byl recovery oddil (tedy notas byl od vyrobce s Win)
2. Kdepak jsi vzal instalacni soubory? Nejsou stazeny buhvi odkud?
3. Problem to zjevne je, viz tve screeny.

A ctyri primarni oddily na disku neni problem, neco jsi prehledl/zanedbal pri instalaci.
PekPek (5)|19.4.2013 13:01
[QUOTE=zsdx;531221]1. Chyba, pokud tam byl recovery oddil (tedy notas byl od vyrobce s Win)
2. Kdepak jsi vzal instalacni soubory? Nejsou stazeny buhvi odkud?
3. Problem to zjevne je, viz tve screeny.

A ctyri primarni oddily na disku neni problem, neco jsi prehledl/zanedbal pri instalaci.[/QUOTE]

stáhl jsem si instalaci Win 7 64bit a dal jí na Flashku.. dnes jsem si pučil mechaniku, myslíte že to pomůže přes DVD? na DVD mam instalaci, která vím, že funguje.
PekPek (5)|19.4.2013 21:39
Tak nakonec stačilo použít externí mechaniku.. díky za pomoc :)