reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

lenovo G 770 series

hugostieglitz (907)|18.4.2013 23:31
zdravím

můj kámoš mě donesl notebook Lenovo g 770 s tím že si instaloval (přeinstaloval) win7 x64 home na ultimate,instalace proběhla v pořádku ale když má naskočit uvítací obrazovka tak se ntb neustále restartuje
bylo mi to divný tak jsem se zeptal co s tím dělal a on nato že při instalaci zformátoval celý hdd a odstranil i nějaké oddíly,co si pamatuje tak jeden smazanej se jmenoval Lenovo OEM
prosím o radu jak tento ntb znovu zprovoznit i s tím win ultimate (je legální to jsem si ověřil)
PekPek (5)|18.4.2013 23:52
https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/72784-ASUS-1215B-Instalace-windows vypadá to že máme podobný problém, momentálně jsem na PC nainstaloval Linux aby byl PC k užitku a tam není problém s instalací.. Win ale vzdorují.
EditorPO (2819)|19.4.2013 01:45
skus ine instalacne medium, hlavne nepouzivaj ziadnu OEM instalacku inej znacky

do safe modu sa dostanes? ak ano, pozri v event vieweri ake su tam chyby
hugostieglitz (907)|19.4.2013 16:08
[QUOTE=EditorPO;531214]skus ine instalacne medium, hlavne nepouzivaj ziadnu OEM instalacku inej znacky

do safe modu sa dostanes? ak ano, pozri v event vieweri ake su tam chyby[/QUOTE]

tak po dvaceti hodinách se podařilo
pomohlo tohle video



doufám že to pomůže i ostatním co mají podobný problém nejen u lenovo ntb
díky a hezký víkend(vím že chčije ale v hospůdce je taky dobře ne?)
john (877)|19.4.2013 20:34
a kdyz nemas instalacku? tak budes muset vnutit BOOT jinym zpusobem...
jinak nic proti, ale nedavno jsem resil podobnou vec doma a vyresil to k plne spokojenosti pres Hirens a jeho low level nastroje / 2 OS, 2HDD kazdy 2 partisny, navic u jednoho jsem sloucil 2 partisny do jedne /, jak to bylo "roz.jebane" po instalaci W7 na druhy HDD, skoda mluvit...., WXP na primarnim, fyzicky jinem HDD me to totalne rozhodilo, na WXP me to nasralo ntdlr pro W7 i kdyz se mel W7 instalovat na uplne jiny HDD atd... / holt jsem ten nepotrebny HDD fyzicky neodpojil, ma blbost.... /

---------- Doplněno v 20:34 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 20:33 ----------

a kdyz nemas instalacku? tak budes muset vnutit BOOT jinym zpusobem...
jinak nic proti, ale nedavno jsem resil podobnou vec doma a vyresil to k plne spokojenosti pres Hirens a jeho low level nastroje / 2 OS, 2HDD kazdy 2 partisny, navic u jednoho jsem sloucil 2 partisny do jedne /, jak to bylo "roz.jebane" po instalaci W7 na druhy HDD, skoda mluvit...., WXP na primarnim, fyzicky jinem HDD me to totalne rozhodilo, na WXP me to nasralo ntdlr pro W7 i kdyz se mel W7 instalovat na uplne jiny HDD atd... / holt jsem ten nepotrebny HDD fyzicky neodpojil, ma blbost.... /