reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Externí CD/DVD vypalovačky

RahXephon (9)|4.5.2013 13:18
Zdravím
Potřeboval bych poradit jakou CD/DVD externí vypalovačku koupit. Nebudu ji často používat, ani nebudu spíchat na vypálení takže nemusí být rychlá, rozhodně chci aby byla kvalitní a vydržela nějaký roky. Mám PC od HP "All in one" s Win7. S PC jsem spokojen, jen mě po roce nejde načíst většina CD i někdy DVD. A to jsem mechaniku moc nepoužíval. Chápu že tyto slim mechaniky moc nevydrží. Proto bych ani nechtěl slim-externí vypalovačku, ale klasickou. A pokud zvládne vypálit DATA TRESOR DISKy tak budu nad míru spokojen.
Ještě jedna maličkost, chci si ji koupit v ČR. Klidně přes eshop nebo v kamenné prodejně v Brně.
Předem všem děkuji za rady a věnovaný čas.
r34ktor (7477)|4.5.2013 13:59
Dlouhodobá výdrž je u dnešních mechanik iluze. Stalo se z nich spotřební zboží, které vydrží tak akorát po dobu záruku. Pokud chceš podporu DTD, vybírej z otestovaných modelů.
RahXephon (9)|6.5.2013 09:38
Ještě jednou díky za odpověď.
Z otestovaných modulů který jsou Externí (USB) jsem hledal přes google odkaz na nějaký eshop.

LG BD-RE BE12LU30 4261
Plextor BDDVDR PX-B310U 1.07
Plextor PX-L611U 1.04

A nic jsem nenašel, max. na Alza jen odkazy že "Prodej skončil"

Jediný co jsem našel je přímo na stránkách DTD.
Mají tam vypalovačku + nějaký box ( http://www.datatresordisc.eu/internetovy-obchod-dtd.html ).
Takže jestli to dobře chápu když si koupím tu vypalovačku a dám ji do toho boxu, tak bych měl mít externí (DTD) vypalovačku?

Předem děkuji za rady.
r34ktor (7477)|6.5.2013 14:47
Ano, chápeš to správně.

Pokud jsi z Brna, mohla by tě zaujmout i tato kombinace: LG GH22NS70 SATA + EVOLVE MultiBox - 5,25".