Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 52

Téma: Výběr GK do 3,5 tisíc

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Záleží na tom, na jakou grafickou kartu myslíš. řekl bych, že GTX275 bude srovnatelná, možná o něco horší než HD7770, takže pokud koupíš kartu s výkonem GTX650 Ti BOOST/HD7850, tak si polepšíš o 30-40%, otázka je, jestli ti 30-40% grafickýho výkonu stojí za 4000,-.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Mám přesně tu v podpisu a s tím chladičem co tam mám...o tu mi jde v otázce

---------- Doplněno v 12:09 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 12:09 ----------

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Osobně bych již neinvestoval. Sestava je to již celkem postarší a s využitím jaké popisuješ to jsou IMHO neadekvátně vydané peníze. A kupovat silnější graf. kartu nemá smysl, neboť její výkon díky slabému procesoru nevyužiješ.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Jde mi primárně o to aby byla sestava vyvážená a abych, když si dnes koupím třeba Level, si budu moci zahrát demo co dají na dvd.

---------- Doplněno v 12:24 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 12:21 ----------

Jo a doplním k té poznámce co jsi dal...s atlonem 950Mhz, geforce 4mmx, 20gb hdd, 128MB RAM..jsem dekodoval satelitní vysílání cestou skystar1. dnešní počítač se svým výkonem by mi u toho měl ještě tancovat, strouhat brambory a kydlit šaška....počítač je pro mě železo co má něco dělat, ne se flákat...proto distribuované výpočty ,....když zrovna nelouská nějaký heslo...

---------- Doplněno v 12:24 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 12:21 ----------

Jo a doplním k té poznámce co jsi dal...s atlonem 950Mhz, geforce 4mmx, 20gb hdd, 128MB RAM..jsem dekodoval satelitní vysílání cestou skystar1. dnešní počítač se svým výkonem by mi u toho měl ještě tancovat, strouhat brambory a kydlit šaška....počítač je pro mě železo co má něco dělat, ne se flákat...proto distribuované výpočty ,....když zrovna nelouská nějaký heslo...

Registrace
    Feb 2008

Level od května tohoto roku není již prodáván vydavatelstvím Burda, ale vydavatelstvím Naked Dog. Po změně není prodáván s DVD, ale je v něm vložen klíč pro digitální distribuci vždy jedné hry.
    BTW Myslím, že si zahraješ celkem v pohodě. Osobně hraji na velmi podobné sestavě s graf. kartou GTX260. Procesor i graf. kartu mám přetaktovanou a sice to není "špice hitparády", ale dá se s ní naprosto v klidu stále hrát i nové hry. A pokud nepatříš mezi každodenní hráče, tak si právě myslím, že je výdaj neadekvátní. Tedy pro upřesnění, pro mě by byl. Aby nedošlo k mýlce, že Tě nutím si nic nekupovat

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Jasan, dneska to smontnu a snad i začnu instalovat....takže karta bude furt stejná a uvidím jak rychle bude běhat steroidovej maník v novým yourku na novější mašině....

---------- Doplněno v 12:40 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 12:40 ----------

Jasan, dneska to smontnu a snad i začnu instalovat....takže karta bude furt stejná a uvidím jak rychle bude běhat steroidovej maník v novým yourku na novější mašině....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

hmmm...tak podle tohohle (OT jak kaňour) http://www.level.cz/aktualni-cislo/ mě level netáhne..ale dávat za score 200 bez kačky to ani náhodou, to raději ještě jeden ticket na středu a žvejkačky k tomu.

---------- Doplněno v 12:45 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 12:45 ----------

hmmm...tak podle tohohle (OT jak kaňour) http://www.level.cz/aktualni-cislo/ mě level netáhne..ale dávat za score 200 bez kačky to ani náhodou, to raději ještě jeden ticket na středu a žvejkačky k tomu.

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od JuraS. Zobrazit příspěvek
    Ano, přesně tak jsem ti odpověděl. HD7850 bude přibližně o 35% výkonnější než GTX275 a příplatek na to je 4000,-. A jak psal Kev, tak procesor bude mít co dělat s tím, aby kartu uživil. Takhle je to podle mě vyvážená sestava, jestli je tohle to, o co ti jde. Za mě se ten upgrade nevyplatí.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Díkez, to jsou přesně odpovědi co potřebuji ! Nestrkat peníze do něčeho co mi nepřidá víc..ještě tak upravit to gtx275 aby uměla dx11....

---------- Doplněno v 14:02 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 14:02 ----------

Díkez, to jsou přesně odpovědi co potřebuji ! Nestrkat peníze do něčeho co mi nepřidá víc..ještě tak upravit to gtx275 aby uměla dx11....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

ještě se přesto zeptám. A kdybych sehal z druhé ruky druhou stejnou gtx275 a spojil je SLI o kolik bych získal výkonu ? Je to jen teoretická otázka protože můj zdoj tuším nemá 2 kabely na 2 karty a v kisně by bylo k nehnutí....spíš ani větříček by neuzafoukal...

---------- Doplněno v 08:58 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 08:58 ----------

ještě se přesto zeptám. A kdybych sehal z druhé ruky druhou stejnou gtx275 a spojil je SLI o kolik bych získal výkonu ? Je to jen teoretická otázka protože můj zdoj tuším nemá 2 kabely na 2 karty a v kisně by bylo k nehnutí....spíš ani větříček by neuzafoukal...

Registrace
    Feb 2008

Nesmyslné zcela, procesor není schopen "nakrmit" dvě grafiky v SLI, osobně bych určitě volil jinou case a o zdroji nemá ani cenu polemizovat.
    Porovnání výkonu najdeš třeba ZDE.

Registrace
    Jun 2008

Souhlas, btw. druhý kabel na druhou grafiku by nebyl problém... prodávají se za pár korun redukce z 2x molex na PCIe kabel

Registrace
    Feb 2008

Jelikož spotřeba sestavy bude okolo 500 W tak bych se o to ani nepokoušel.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Jasan, že bych musel dát nový výkonější zdroj, case vyhodit a dát to rovnou na stůl nebo tak nějak...šlo mi o to o kolik by se zvýšil výpočetní výkon..dejme tomu že budu chtít louskat hesla wpa ve svém okolí...mám na to od bambusáků skvělej klíč do usb....no a s tím železem dejme tomu lousknu heslo za 20 minut...za kolik bych to lousknul s 2mi kartami v sli ? Nejde mi o fofr při hraní her když mi monitor zvládá jen 1600*900...

Registrace
    Feb 2008

Na stůl nikoliv, ale větší case ... big tower

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. NB pro hry do 15 tisíc
    Od wOJi v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 31-08-2009, 09:49