Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 52

Téma: Výběr GK do 3,5 tisíc

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Jelikož spotřeba sestavy bude okolo 500 W tak bych se o to ani nepokoušel.
    Neříkám, že ano, pouze podotýkám, že ten kabel opravdu není důležitý.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Už teď, včera když jsem case vybaloval se manželka ptala kde budeme spát (páč pc máme v ložnici)..já odvětil, že pc pod stlem já vedle něj a ona klidně kdekoliv jinde..myšleno vše žertem..big tower nepotřebuji..si myslím....jde mi o to..vzpomeňte si jak se psalo, že 8800gt dokáže lousknout heslo tuším zipu za mrknutí oka a že s jejím výkonem by se dalo lousknout i usa státní heslo v historicky krátkém čase...takže co by zvládli dnešní karty ? pak jsem četl článek jak v německu udělali desku kde byli místo cpu použity 4 gpu z 8800 a s tím dokázali (se speciálním os) louskat usa šifry v online....ne že bych to uměl naprogramovat..ale prostě mě zajímá jaký výkon by měli 2 x 275 gtx...

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Vypocetnich testu jsou mraky (namatkou zde), dalsi jiste snadno dohledas.

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od JuraS. Zobrazit příspěvek
    hmmm...tak podle tohohle (OT jak kaňour) http://www.level.cz/aktualni-cislo/ mě level netáhne..ale dávat za score 200 bez kačky to ani náhodou, to raději ještě jeden ticket na středu a žvejkačky k tomu.
    [OT]Hele ja ten LEVEL koupil a nelituju. Dost dlouho jsem byl nastvanej, ze SCORE i LEVEL se prodavaji za 200 a platim nejaky pitomy DVD, ktery vetsinou ani nenacpu do mechaniky, protoze me ty hry prijdou nezabavny a radsi parim na xboxu nez na PC. Takze ted jsem hodne rad, ze to stoji polovicku a nikdo mi necpe zbytecny DVD A cteni to rozhodne spatny nebylo [/OT]
    Naposledy upraveno uživatelem ICE_D: 17-07-2013 v 18:44

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od NFG_ICE Zobrazit příspěvek
    [OT]Hele ja ten LEVEL koupil a nelituju. Dost dlouho jsem byl nastvanej, ze SCORE i LEVEL se prodavaji za 200 a platim nejaky pitomy DVD, ktery vetsinou ani nenacpu do mechaniky, protoze me ty hry prijdou nezabavny a radsi parim na xboxu nez na PC. Takze ted jsem hodne rad, ze to stoji polovicku a nikdo mi necpe zbytecny DVD A cteni to rozhodne spatny nebylo [/OT]
    [SPOILER=OT]Tos mohl dát do tagu spoiler

[/SPOILER]
    HTML kód:
    [SPOILER=OT][/SPOILER]

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Zdravím,
    vrátím se k zadání otázky a chtěl bych poprosit místní matadory o doporučení.
    Před časem jsem si postavil domácí víceméně kancelářské PC (i3 3220, 8GB RAM, systém na SSD, 400W Seasonic SS400ET) s tím, že vystačím s IGP, ale teď je mi jasný, že nějakou přiměřenou GK "potřebuju". Rád bych udržel co nejnižší spotřebu (v idle), proto jsem zavrhl bazar, cenově bych se chtěl vejít do těch 3500Kč.
    Už jsem byl takřka rozhodnutej pro HD 7790, ale narazil jsem na cenově zajímavé GTX 650 Ti Boost za velice podobnou cenu: http://www.czc.cz/graficke-karty/pro...&q-order=PRICE
    Rád bych se zeptal, jestli byste k mému PC volili HD 7790, nebo GTX 650Ti Boost a kterou konkrétně.
    Dík Thymallus

Registrace
    Jun 2008

Pokud bych kupoval nV, tak tu od MSI s TwinFrozrem, popřípadě aspoň verzi od GB a ty stojej okolo 4000,-. 7790 se dá sehnat do 3500,-. Výkonový rozdíl je cca 10-15% ve prospěch nV. Otázka je, stojí ti ten výkon navíc za 500,- na ceně?

EDIT:
    Aha, koukám, že na czc mají i 1GB verze BOOSTky... to by se asi vyplatilo z těch bych asi volil kartu od GB.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

IMHO za mě vyplatí už jen z důvodu ovladačů a drobného bonusu v podobě PhysX, která je v pár titulech k dispozici a zpříjemní pocit z hraní.

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

VencaX - Právě že na CZC je v rozpětí cca 3200 - 3500Kč pár modelů jak 7790, tak i 650TiB (i 2GB). Začínám se přiklánět k http://www.czc.cz/gainward-gtx-650-t...X+650+Ti+Boost Doufám, že GS od Gainwardu má dostatečně tichý i výkonný chlazení.

Registrace
    Feb 2008

Hodně dlouho jsem nic od Gainwardu neměl v ruce. Ale kdysi míval Gaineward jedno z nejhlučnějších chlazení a ještě byl chladič zapečetěn. Jestli je tomu dodnes nevím, ale osobně bych se podíval po něčem ověřeném.

Registrace
    Jun 2008

Keve, ta MSI má výrazně nižší takty na pamětech. GB sice taky není žádná sláva, ale asi bych vzal radši tuhle, než MSI.

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Koukám, že s Gainwardem jsem moc nepochodil :-) A to mi v czc nachystali slevou HD 7790 od MSI pod 3k další materiál k přemýšlení
    Vidím, že neřešíte velikost paměti. Chápu, že u slabých karet je nadbytečná paměť čistě útokem výrobců na peněženku kupce. Platí to i pro 650TiB? Mám aktuálně monitor s max. rozlišením 1680 x 1050, ale pokud bych časem pořídil Full HD, nemůžou být 2GB výhodou?
    Oběma dík!

Registrace
    Feb 2008

@VencaX: Jo, máš pravdu. Já se na to budu muset více zaměřovat. Pro mě je to otázka "jednoho posuvníku", tak se vždy zaměřím na typ chlazení.
    @Thymallus: Pro dnešní hry je 1 GB GDDR dostačující.

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    [SPOILER=OT]Tos mohl dát do tagu spoiler

[/SPOILER]
    HTML kód:
    [SPOILER=OT][/SPOILER]
    [SPOILER=OT]Dik, ja si nemohl vzpomenout, jak na to [/SPOILER]

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Takže pokud to mám pro sebe nějak shrnout, vychází mi že:
    1) za podobný prachy raději GTX650TiB než HD7790
    2) za podobný prachy raději lepší chladič, než 2GB VRAM
    Mám ještě jeden dotaz: Kdybych se rozhodnul si za GK připlatit, do jaké maximální úrovně (myslím řadu GK) má smysl s mým CPU (i3 3220) investovat?
    Dík T.

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. NB pro hry do 15 tisíc
    Od wOJi v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 31-08-2009, 09:49
  2. Sestava do 15 tisíc
    Od miksak1 v sekci PC - archiv
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 04-08-2009, 13:00