reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Tichá podsvícená klávesnice

Luboussek (3)|24.5.2013 08:38
vzhledem k tomu, že často pracuji doma dlouho do noci, sháním tichou a podsvícenou USB klávesnici. drátovou nebo bez, nemusí být nijak zásadně multimediální či herní - v podstatě jen na "klasické" psaní, standardní (nenotebooková) velikost...
díky za tipy... :)
Salamander (6177)|24.5.2013 09:40
Zkusím doporučit Sidewinder X4 od Mrkvosoftu, má ale o něco nižší zdvih, ale není vyloženě notebooková, je to tak napůl ...
athens (724)|24.5.2013 10:59
Já mám doma A4tech KD-800L jsem nadmíru spokojen.
Luboussek (3)|24.5.2013 18:57
[QUOTE=athens;533278]Já mám doma A4tech KD-800L jsem nadmíru spokojen.[/QUOTE]
na CZC je v jednom z komentářů uvedeno, že je hlučnější... mohu poprosit o Vaše zhodnocení hlučnosti? díky ;)
Georginek (2957)|24.5.2013 20:58
Podivej se, co si budem povidat.
A4tech neni spatna volba, nicmene ja bych volil Logitech Illuminated Keyboard CZ, ale cena je sakra vysoka. Za kvalitu se holt plati a A4tech neni bez chyb, jenze co bychom taky za 540Kc chteli? A4tech trosku vic cvaka a hlavne se vyklaji tlacitka, jenze je to hodne o osobnich pocitech, bejt tebou si ji zajdu vyzkouset a nebo ji v pripade nevhodnosti vratim a zkusim neco jinyho. Jako hlucnost ti nikdo nepopise a ani se ti nikdo nezaruci, ze ti to nebude vadit........ Ja si taky po recenzich myslel ze 18db vetraky jsou tiche, jak se vsude psalo ( jen par magoru psalo ze jsou hlucny ), no a samozrejme sem se zaradil na stranu tech par magoru a musel jsem je zredukovat az na 8db, kdy mi to nevadi........
Zalezi na Tvych pocitech. CZC komentare bych nebral moc vazne....

BTW: Co to mas za prisernyho avatara, kterej me neustale nutil divat se na smradlavou mouchu, ktera mi leze po monitoru? :D
athens (724)|24.5.2013 21:31
Asi jak píše Gerge... ta hlučnost je věc názoru. Když do ní kloveš jak datel tak hlučná je, ale když píšeš všemi deseti tak, že prsti máš stále položené na klávesách tak slyšet tolik zas není. Musíš si i někde vyzkoušet. Mě vyhovuje a za kvalitu se asi platí podstatněji více ...