Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 36 z 36

Téma: Víkendová diskuze: Nové konzole

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od enzo24 Zobrazit příspěvek
    videl som 6-10 rocne decka hrat na xboxe s kinect-om .... takze "odolnost" som myslel v tomto kontexte, ze by to mohlo dlhsie vydrzat
    Jo, konzole je v bezpečí, ale všechno ostatní je v ohrožení života
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

@czhunter: uz VencaX moj argument odborne dal dole.. ale ty si jednou vetou rozbil vsetky moje argumenty :-D ale mas pravdu :-)

Tak maju smolu, budu hrat stolne hry, karty.. alebo si v garazi budu stavat fuzny reaktor ;-)

http://www.popsci.com/science/articl...usion?page=all
    http://www.ted.com/talks/taylor_wils...n_reactor.html

zartujem ;-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Jak tady kdosi psal, že se jediná platforma, která se vyvíjí jsou tablety a mobily (resp. smartphony), tak to je pravda. Ale jak jsem já už psal, ne všem vyhovuje dotykové ovládání, zprvu mě to bavilo, ale pak mě to přešlo a navíc mě to spíš odrazovalo, možná je to tím, že mám obyčejný smartphone a ne nějaké dělo za 10 a více tisíc Kč. A u tabletu je to samé jen ve větším displeji, navíc windowsáci mi dají za pravdu, že Android ač ho mám celkem rád, má své "limity" a omezení a nevím jestli je to stolní platformou nebo s tím něco udělá windows 8 (nebo windows následující) na dotykových platformách, ale prostě těm dotykovým strojům něco chybí. A trend, že je kde co dotykové se mi tady moc nelíbí. Sice jsem hodně odbočil od tématu, ale vše souvisí se vším

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Luk Skywalker Zobrazit příspěvek
    Jak tady kdosi psal, že se jediná platforma, která se vyvíjí jsou tablety a mobily (resp. smartphony), tak to je pravda. Ale jak jsem já už psal, ne všem vyhovuje dotykové ovládání, zprvu mě to bavilo, ale pak mě to přešlo a navíc mě to spíš odrazovalo, možná je to tím, že mám obyčejný smartphone a ne nějaké dělo za 10 a více tisíc Kč. A u tabletu je to samé jen ve větším displeji, navíc windowsáci mi dají za pravdu, že Android ač ho mám celkem rád, má své "limity" a omezení a nevím jestli je to stolní platformou nebo s tím něco udělá windows 8 (nebo windows následující) na dotykových platformách, ale prostě těm dotykovým strojům něco chybí. A trend, že je kde co dotykové se mi tady moc nelíbí. Sice jsem hodně odbočil od tématu, ale vše souvisí se vším
    Lidé se snaží si lecco ulehčit, proto místo složitého ovládání myší, resp touchpadem, které je při chůzi nepraktické, či pohybu šipkami, který je pomalý nebo nepřesný vymysleli dotykové ovládání, které je jednoduché a intuitivní, ale je pravda, že mnohým nemusí vyhovovat. Časem dojdeme až do fáze, kdy budeme nosit brýle s obrazovkou a na co pomyslíme, to se provede. Dotykové ovládání je prostě jen součást vývoje, úplně stejně jako bylo součástí vývoje připojení klávesnic a myší pomocí PS/2.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    Lidé se snaží si lecco ulehčit, proto místo složitého ovládání myší, resp touchpadem, které je při chůzi nepraktické, či pohybu šipkami, který je pomalý nebo nepřesný vymysleli dotykové ovládání, které je jednoduché a intuitivní, ale je pravda, že mnohým nemusí vyhovovat. Časem dojdeme až do fáze, kdy budeme nosit brýle s obrazovkou a na co pomyslíme, to se provede. Dotykové ovládání je prostě jen součást vývoje, úplně stejně jako bylo součástí vývoje připojení klávesnic a myší pomocí PS/2.
    Nebo se budeme připojovat k počítači jako v Matrixu. Jo vývoj beru, otázka je zda se těch brýlí nebo "Matrixu" dožiju. A nezapoměnme na to, že existujíi slepé větve vývoje neříkám, že to jsou "dotykáče", ale kdo ví.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Luk Skywalker Zobrazit příspěvek
    Nebo se budeme připojovat k počítači jako v Matrixu. Jo vývoj beru, otázka je zda se těch brýlí nebo "Matrixu" dožiju. A nezapoměnme na to, že existujíi slepé větve vývoje neříkám, že to jsou "dotykáče", ale kdo ví.
    Z projektů z naší univerzity vím, že není až takový problém snímání mozkových vln a jejich převod na počítačové příkazy, takže si myslím, že v dalších 10 - 15 letech bychom se takových brýlí klidně mohli dožít.
    Každopádně že by ovládání dotykem byla slepá větev si nemyslím, protože spousta techniky je dnes založena na dotykovém displeji, nejen mobily a tablety (tam se jedná jen o dnes nejrozšířenější použití).

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: NAS - Ano či ne?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 13-10-2012, 12:06
  2. Víkendová diskuze: Čekáte na nové technologie?
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 40
    Poslední příspěvek: 10-04-2012, 23:26
  3. Víkendová diskuze: Nové grafiky AMD
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 05-11-2010, 01:29
  4. Víkendová diskuze: Jaké budou nové Windows 7?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 49
    Poslední příspěvek: 15-03-2009, 13:05
  5. Víkendová diskuze: Konzole vs. PC – souboj platforem
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 136
    Poslední příspěvek: 24-11-2008, 13:47