reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vypadávání připojení - notebook i tablet

honzikt (6)|27.5.2013 20:06
Ahoj,

chtěl bych poprosit někoho zkušeného o radu ohledně mého problému. Zkoušel jsem hledat ve vícero příspěvcích i na jiných fórech, ale opravdu nic nepomohlo.

Mám potíže s připojením k internetu přes wifi a to u notebooku: Lenovo Y570, Acer Timeline (oba Intel(R) 1000NGB) a tabletu Samsung Galaxy 2.7..

Problém spočívá v tom, že mi v nepravidelných intervalech vypadává připojení k internetu. Internet mám od UPC, stejně tak jako i jejich modem. K tomu je připojený router Zyxel NBG 417N. Pokud jsou počítače napojené na kabel, tak vše funguje bez problémů. S wifi nastává ale problém, kdy mi vypadne připojení k internetu (signál je dostupný, ale je omezené připojení (žlutý trojúhelníček s vykřičníkem)). Pokud tedy usuzuji správně, potřeboval bych poradit s nějakým nastavením samotné wifi.

Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Honza
|Mio| (1333)|29.5.2013 19:03
Tvůj problém má značku Zyxel, nahraď jej třeba TP-Linkem a bude po problemu.

Než mě tu někdo odsoudi že je to blbe řešení, tak další možností je zkusit mu aktualizovat firmware, správně ho nastavit a naladit na co nejčistší kanál, vzhledem ke zkušenostem to nepomůže a z reklamace se vrátí s tím, že závada se neprojevila, případně přijde jiný kus který bude dělat totéž.