reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Digitalizece TV vysílání - DVD Recorder - settopbox

hochstapler (1)|4.7.2007 12:51
Ahoj, na úvod musím připomenout, že jsem "elektronický laik". Prosíom o radu, připomínky, názory. Děkuji. Chci si kupovat DVD Recorder a set-top-box. (Jsem z Bnra, TV Panasonic).

1. Chci se Vás zeptat na názor, zda je lepší koupit DVD Recorder Panasonic s vestavěným DVB-T tunerem (http://www.obchodni-dum.cz/panasonic-dmr-ex87ep-k-diga/47172/) anebo bez (http://www.obchodni-dum.cz/panasonic-dmr-eh67ep-k-diga-cerny/47351/).

Inklinuji k tomu koupit DVD Recorder zatím bez toho tuneru, neboť jde o novinku a ještě se neví, "co to udělá".

2. Chci si také koupit set-top-box TechniSat DigiPal 2 DVB-T, který má dva SCART výstupy. Chci se zeptat, když jeden výstup zapojím do TV a druhý do DVD Recorderu (jestli to chápu správně), budu moci nahrávat program a zároveň přepínat programy? Jinými slovy, budu moci nahrávat program, aniž bych se zrovna na ten, který nahrávám, musel dívat?

Za každé i případně obecné rady či úskalí při přechodu na digitální vysílání předem děkuji. Michal.
Boost (12)|4.7.2007 14:22
Hoj, jsem taky laik ale píšu ti protože jsem před dvěma dny koupil Panasonic DMR-EX87 a musím říct že se nemusíš bát, že by ten digitální tuner nefungoval. Navíc má i analog. Hlavní výhoda je, že nemusíš mít zapnutý set-top-box když chceš něco nahrát. A k té druhé otázce tě zklamu, nahrávat a koukat budeš jen na jeden program. Musel by sis pořídit set-top-box který má dva tunery.
boboco (1987)|4.7.2007 14:43
[QUOTE=Boost;40516]...Musel by sis pořídit set-top-box který má dva tunery.[/QUOTE] a nebo si vzít právě toho Panasonica s vestavěným tunerem:)

//thread přesunut do vhodnější sekce
Boost (12)|4.7.2007 21:51
[QUOTE=boboco;40517]a nebo si vzít právě toho Panasonica s vestavěným tunerem:)[/QUOTE]

Jasan, to mu ale asi snad došlo :D
pas!k (3765)|7.7.2007 10:15
Ten technisat zvazuju tez .. a muzete nekdo doporucit nejaky digital tuner do pc ? PVR2000 brzy doslouzi ;)