reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sdílení připojení k internetu, nejde spustit...

jeninicicek (205)|3.6.2013 16:16
Ve windows 7 se mi nedaří spustit Sdílení připojení k internetu, při zaškrtnutí to zobrazí pouze hlášku: ''Při povolování služby sdílení připojení k internetu došlo k chybě. (null)''
V prohlížeči událostí to vyhodí 2 chyby:
ID: 31004; Zdroj události: Microsoft-Windows-SharedAccess_NAT;
ID: 34001; Zdroj události: Microsoft-Windows-SharedAccess_NAT;
A dál nic...
Kde je problém?
DrZelenka (2491)|3.6.2013 16:48
K jakému účelu chceš tuhle funkci spustit? Podle mě je to blbost a nejlepší je řešit to pomocí příslušných síťových prvků (switch/router). Kromě vyšší spolehlivosti ti pak odpadne nutnost mít neustále spuštěné PC (oproti 5-10W za router výrazný rozdíl).
jeninicicek (205)|3.6.2013 17:02
No celkem ke složité věci:
Mám STB(iCan 3800tw od O2), v něm upravenej firmware(http://forum.ican3800tw.zajsoft.net/viewtopic.php?f=3&t=569&sid=628e91390912a50f5e2ebce84fb43ca2). K běhu IPTV musí být box v síti IPTV, kvůli přístupu k internetu ho potřebuju dostat do další sítě, ale on má jen jednu síťovku. Tak jsem v něm nastavil na té síťovce ještě druhou IP a masku a přes to mu chci nasdílet internet z PC. (schema zapojení tedy je na routeru 2 sítě IPTV a LAN, box je v IPTV, PC je v obou, a potřebuji nasdílet internet do té IPTV, přes router to tedy u mne nejde)
A kvůli tomuto to potřebuji rozběhat...

No ještě mne napadá, že bych tam mohl mít druhej router, ale jak ho nastavit jako slučovač těch dvou sítí???