reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problémy s youtube

Fox_25 (613)|6.6.2013 03:42
Nevím kam to zařadit, když tak to prosím přesuňte.

Začal jsem mít dost výrazné problémy s youtube. Připojení mám základní od kyslíků.
Video nenačítá vůbec, nebo velmi pomalu a nebo mi to pro změnu napíše že mám pomalé připojení a tuto kvalitu yt pro jistotu nepovolí spustit. Děje se to u všech kvalit, dříve jsem si nechal nastreamovat celé video, ale teď to nelze. Když dám pauzu tak se pozastaví načítání, někdy se načítání přeruší úplně. Když sleduji kontrolku na síťové kartě tak se to chová stejně jako free stahování některých serverů, pár vteřin to jede a pár desítek vteřin ne. Co je "velmi" potěšující, mohu plynule sledovat HD kvalitu přes videacesky a ostatní servery které používají yt ale s jiným skinem přehrávače.

Nevím co za to může, dle kyslíků@telekomunisti je to snad tím že yt má servery někde v ugandě přes adsl pro jeho výtečný upload a jejich kriminálka neodhalila žádnou nepříjemnost na jejich straně.

Systém a PC jako celek je v pořádku, masařky byly odhaleny díky "velmi" dobře napsanému SW které se zove World of Tanks. Zkoušel jsem i jiné prohlížeče, počítače, nepomohl ani Flash Gordon.

Má někdo stejné problémy s tímto připojením? Připadá mi že kyslíci skrouhli pro yt rychlost, nebo to skrouhli jen u tohoto nejpomalejšího připojení aby lidi donutily přejít na rychlejší variantu se kterou je vše ok jak jsem nedávno zkusil. Věřil bych že je to pomalou rychlostí, ale to by ani nejelo vimeo na HD.