reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

router D-link GO-RT-N150

qquiderr (62)|6.6.2013 16:20
Zdravím, mám router D-link GO-RT-N150 a k němu připojený 2 kompy + wifi kuli telefonu nebo když přijde návštěva tak kuli mob/ntb, samozřejmě mam všecko zabezpečený ale mam problém ten, že když to jede delší dobu, tj ráno v 6 se to zapne tak odpoledne mezi 13:30 až 15:00 nebo 14:00 až 16:00 se mi začne brutálně zvedat ping někdy se to srovná ale většinou spadne net a ja musim router vypnout na minimálně hodinu, neví někdo proč mi to tohle dělá?
DrZelenka (2491)|8.6.2013 18:06
Nejjednodušší řešení - někde si zapůjčit a na pár dní vyzkoušet jiný router. Pak jasně uvidíš jestli je chyba v routeru.
qquiderr (62)|8.6.2013 18:42
Vzal sem router do práce, tam internet přidělil, pak se jelo na rozvodnu tak sem ho vzal aj tam, do něj se pak kolega připojil wifinou (což mě nešlo, jen kabelem) a přeadresoval mi ho. Doma pak net rozdělil a zatím funguje pořád, možny je že někdo měl stejnou adresu routeru, přece jen bydlim v panelaku a router tu ma dost lidí, jsou tu i nějaky zyxely, tp linky i d linky a když to spadlo mě tak to padalo aj jim, wifinou sem je nenašel, pak už jo, snad to bylo tim že byli stejny adresy někde.