reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TL-WR940ND - chyba při flashování firmwaru

exnerjan (31)|7.6.2013 10:58
Zdravím :),

stal se mi problém při flashování firmwaru u routeru TL-WR940ND. nyní po zapnutí svítí led: PWR, LAN 1, LAN 2, LAN3 a WAN.

pročetl jsem různé návody, ale nefungujeto, nevím jestli to je z důvodu špatného návodu nebo mnou. prosím o návod jak tam zpět nahrát stock firmware, popř. s tím TFTP. Díky moc.
|Mio| (1333)|8.6.2013 19:48
Co konkretne si tam nahral a jakym zpusobem?

Pokud se po zapnuti ti ledky rozsviti okamzite, tak je to nejspis neopravitelne.
exnerjan (31)|10.6.2013 09:19
Ahoj,

nahrál jsem tam dd-wrt (sice pro 941nd, ale nevadilo to - fungovalo), pak jsem tam chtěl zase nahrát stock firmware a přitom se mi to kouslo a od té doby nic. nene, nesvítí od začátku, když ho zapnu, tak to problikne jak když to startuje a až pak se rozsvítí a svítí stále. když ho připojím do ethernetu tak počítač zaregistruje že je v síti. takže přístup podle mne k němu je.

díky moc za případnou pomoc.
Šobáň (128)|17.6.2013 00:06
Jo jde to spravit rozebrat připojit se přes převodník na integrovaný com port a nahrát správný FW.

http://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-wr940n
exnerjan (31)|25.6.2013 13:14
[QUOTE=Šobáň;535042]Jo jde to spravit rozebrat připojit se přes převodník na integrovaný com port a nahrát správný FW.

http://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-wr940n[/QUOTE]


Díky moc za radu. ale nejsem úplně zběhlý v rozebírání routeru. Nějaký návod krok za krokem by nebyl? :)

Díky.
Šobáň (128)|7.7.2013 12:09
A co chceš slyšet? Najít šroubky vyšroubovat, plasty odpáčit od sebe atd..... prostě každé krabičky jsou dělané jinak musíš na to mrknout a logicky vyskoušet, většinou bývají šroubky pod nějakými gumovýmy nožičkamy
exnerjan (31)|8.7.2013 09:26
No rozebrat ho snad dokážu ;-) spíš co je "převodník na integrovaný com port" ? a potom jak tam nahraji ten správný FW? spíš toto jsem myslel. :) Díky za radu.