reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem zo stahovanim DV videa konflikt z novov grafikov

jerry282 (3)|5.7.2007 10:01
Kupil som novu grafiku Shapphire Radeon X1950XT. Zakladna doska ma IEEE-1394 ked prepojim video kameru a PC cez kabel IEEE-1394 a spostim sony vegas a dam capture tak vypise chybu.
Ide o to ze mam na vyber iba ATI T200 AVStream Analog capture co by malo byt VIVO na grafike. Predtim ked som mal staru grafiku bez VIVO tak som tam mal Microsoft DV Capture. Kde by mohol byt problem ma niekto stim skusenost.
Sieben (513)|5.7.2007 11:18
co je to za kameru?
máš na ni ovladače? předpokklůádám že máš Win XP
zkus si nainstalovat kodek cedocida016 (a i kdyby byl k nicemu tak le lepsi pro kodovani videa nez microshit...)
jerry282 (3)|5.7.2007 12:50
[QUOTE=Sieben;40581]co je to za kameru?
máš na ni ovladače? předpokklůádám že máš Win XP
zkus si nainstalovat kodek cedocida016 (a i kdyby byl k nicemu tak le lepsi pro kodovani videa nez microshit...)[/QUOTE]


Je to kamera Panasonic NV-DS65 ovladace neviem ale na zaklad netreba nic staci od MS kodek mam od Canopus, Mainconcept Ide o to ze pretim som stim problem nemal ale po zmene grafky a nainstalovani windows xp nanovo vznikol tento problem.
Jezevec (607)|5.7.2007 13:58
jerry282 (3)|5.7.2007 14:50
[QUOTE=Jezevec;40594]Co zkusit software jako např.:

http://www.stahuj.cz/multimedia/zpracovani_videa/moogear-dv-capture/[/QUOTE]

To mi moc nepomoze lebo mi to detekuje iba ATI T200 AVStream Analog capture dolezite je to slovo Analog. Akosi mi to nedetekuje Microsoft DV capture to je dvolezite. Ked na grafiku pripojim s-video signal tak v pohode dokazem nahrat analogovy signal. Skusal som aj PCI DV kartu aj tak mi nejde stiahnut digitalny signal.