reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

5.1 soustava do 4000

xHok (9)|19.6.2013 17:45
Dobry den,
premyslim o 5.1 soustave do 4000, hlavne na filmy a hry. Nasel jsem pouze http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051K50850U8000HZB

Mohli byste mi prosim poradit?

Dekuji
Georginek (2957)|19.6.2013 19:33
Tady moc co neni radit. V tyhle nizky cenovy hladine nesezenes nic slusnyho s 5.1.... maximalne tak vzit za 4ku 2.1 - to uz bude trochu lepsi, pokud mermomoci chces 5.1 neni to spatna volba, ja sam mam starsi verzi 5005, vetsinou na hry :D Filmy uz jedou na telce prez Onkyo a rekneme, ze oproti tomu jsou Genius odpad nejvetsiho kalibru.

Ale jestli nejsi narocnej, nebal bych se toho, ale kvalita neni valna ( jenze co taky muzem chtit za ty prachy ).....

Vono obecne kvalita pocitacovych repro je mizerna a je jedno jestli stojej 1500 nebo 10 000.....
Ale pokud nejsi zvukovy guru, jak sem rikal, nebal bych se toho.

Co jsem se setkal u Geniusek je slysitelne bzuceni v stand-by rezimu. Mam Sub vedle postele a kdyz je zaplej neda se u toho spat, takze vzdycky vypinam uplne vzadu vypinace ( to je asi tak jedinna vada )
xHok (9)|20.6.2013 15:01
urcite pujdu do 5.1, kvuli prostorovemu zvuku. Je asi pravda, ze vsechny ty repro do 4k budou hrat stejne, takze ja je asi vezmu.

Dik za radu