reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Myši fungují tlačítka pouze v prohlížeči Google!

Neregistrovaný (0)|20.6.2013 13:45
Tazatel: Jiří Vlček

Znění dotazu: To mi hlava nebere a jsem fakt zvědavý kdo tohle rozlouskne. Odpojil jsem bezdr. myš logitech z PC Win 7 a připojil bezdr. myš Trust, ovladače se načetli a vše ok. JENŽE ve win fungoval jenom ukazatel, ale nereagovali tlačítka. Zkoušel jsem, co se dalo, až jsem přepnul ALT + TAB do spuštěného Google Chrome a světe div se, myš v tomto prohlížeči plně funguje, tlačítka, kolečko prostě vše! Ale když se přehodím do systému na jakýkoliv jiný program Opera, IE. Skype, pozn. blok, na plochu, odezvu tlačítek to nebere, jen to přehodí po stisku tlačítka focus a nic více. No, spekulací se mi honí hlavou hodně.

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: PC AMD Dual core 2,5GHz; 4GB RAM; WIN 7 (64), ale podle popisu problému myslím, že nepodstatné.
johny__g (6387)|20.6.2013 15:12
A Logitech ovladače jsi předtím odinstaloval?
Jiří Vlček (0)|20.6.2013 16:07
Nikdy nevadilo, když jsem měl více ovladačů a speciálně k USB hardwaru. Na noťasu jsem měl oba drivery a v poho. Ale už jádro problému, že to nikde jinde nefungovalo než v aktivním okně Google Chrome mě dost překvapil. Každopádně, mezitím mi počítač usnul a po probuzení vše OK. Ale pořád nechápu, jak může myš v jednom okně/programu plně fungovat a v systému a jiných programech jenom ukazatel. :-/ No nic, už to jede a asi je zbytečné hledat proč, i když by mě to zajímalo. :-/