Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: porušená data na externím HDD při zapojení do USB v nějakém např. DVB T tuneru

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

ahoj, nedoporučuji zkoušet zapojovat Váš externí HDD , např. s videosoubory MKV apod, do neznámých extrních klasických DVB_t tunerů.... Já to zkusil a všechna data jsou poškozena,,... něco se podařilo zachránit (kolega v práci přes nějaký program) ale mnoho MKV souborů a mnoho JPEG fotek se v pc detekuje ale nejde otevřít ( kodeky a všechno ostatní samozřejmě mám....)......

jako by ty soubory byly nějak poškozeny, nemáte zkušenost? případně dá se opravit??

díky moc,..........
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

S tímto mám celkem zkušenosti, tedy pokud šlo o chybu MFT tabulky, pak se ti porušila integrita souborového systému. Tím mohlo dojít ke ztrátě dat ve fotkách a videosouborech. Možná došlo jen k jejich oddělení a ty data tam jsou, ale bez úvodních a koncových hlaviček souborů je stejně nedokážeš dát dohromady (a proto se hlásí jako poškozené a nejdou otevřít). S těmi soubory, co nešly obnovit se prakticky můžeš rozloučit.

Prostě jako se vším "musíš si dát pozor, kam to strkáš"
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-04-2012, 09:10
  2. Detekce TV tuneru
    Od Johak v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 13-01-2009, 17:50
  3. GIMP - jak na nastavení oken (jako např. PS)
    Od noegoncz v sekci Volná témata
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 31-07-2008, 12:06
  4. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-03-2008, 11:19