Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: PC pro kancelářskou práci v ceně 15 000 - 17 500 Kč

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2009

Zaměření pro: kancelářskou práci

Platforma: nerozhoduje
    Operační systém: W7 Pro
    LCD monitor: menší než 21"

Poznámky a periferie:
    Ahoj, jedná se o počítač do kanceláře. Důležitá je vysoká rychlost počítače, tichost. Komponenty chci postavit na desku mATX. V počítači se bude take používat ZWCad system, ale jen pro otvírání projektů - měla by stačit integrovaná, případně bych koupil grafiku příští měsíc. Nákup včetně OS a monitoru - ten by měl mít přípojení na DVI. Tady přikládám prozatimní návrh, můžete měnit, ale jen s komentováním.
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...0118BE011O1X01
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Ahoj, pokud je dulezita rychlost pocitace v kancelari, tak jednoznacne osadit SSD disk! Sam ho mam v pracovnim ntb a ten rozdil oproti memu domacimu PC (ktere ma o dost rychlejsi CPU i RAM) v rychlosti otevirani programu, dokumentu a v odezve je proste neskutecna

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Pokud je počítač určen pouze pro kancelář, nestačil by procesor Pentium G2020. Samozřejmě by se musela vyměnit i základní deska (Asus P8H77-M LE).

Občasný diskutér Avatar uživatele mdot
    Registrace
    May 2012

Proc si nekoupis Dell, HP, Fujitsu nebo Lenovo s on-site nbd supportem a nepridas ssd? Hlavni vyhodou je spolehlivost garantovaneho servisu, coz Ti zadny eshop nenabidne a pokud nemas nahradni dily, muzes byt bez vydelecneho pocitadla dlouho.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2009

NFG_ICE:
    Já o tom taky uvažoval, jenže mě to napadlo až když jsem sestavil tu sestavu s nějakým limitem. Přemýšlel jsme ještě sestavu stáhnout o těch 1500 Kš na SSD disk s tím, že tam bude nějaký 4core AMD procesor, ale s nějakým slušným grafickým jádrem. Takže změnit asi jen MB + CPU.

kevin00:
    No v týhle fázi s integrovanou grafikou by určitě stačil. Později je ale velká pravděpodobnost, že se na tom počítači bude s tím CAD systémem pracovat, takže s lepší grafickou kartou by tam ta 2 jádra, myslím, chyběla.

mdot:
    Ten počítač není pro mě, já na něj vystavím fakturu a všechny problémy se budou řešit skrze mě. Náhradní součástky, v době reklamace, samozřejmě mám. Počítče jako celek ale neskládám tak často, takže si tady nechám poradit.

Občasný diskutér Avatar uživatele mdot
    Registrace
    May 2012

Discontinued se nazyva status, pri kterem s ohledem na licence ocekavej minimalne komplikace, protoze finacni vyrovnani neni vzdy tim nejlepsim resenim. Nad ramec standardni doby, rekneme 2 - 3 roky to muze byt komplikace, pokud je takova soucastka odstranena jiz za nekolik tydnu nebo mesicu od nakupu. Nebudeme to resit, protoze z Tvych slove jsem pochopil, ze drzsi takove zasoby a pointa v garantovanem servisu a dostupnosti nahradni komponenty netreba dale rozebirat. Jako reseller bys mohl dodat Dell, HP, Fujitsu, Lenovo nebo i AutoCont, ktery nabizi druhy den nahradni dil a jsou postavene ze standardnich a bezne sehnatelnych komponent.

- Dell U2412H
    - Fujitsu Esprimo P400 85+ (i3-3220 - 4GB - 500GB Win7 + Win8 Pro)

Nebudu vymyslet zadne kolo, skladacku Ti tu jiz nekdo navrhl a slusny pracovni 16:10 panel pokladam za zaklad, stejne jako slusnou klavesnici a mys. Ergonomii a komfort nicim nevyvazis.

Podobná témata

1. PC pro kancelářskou práci v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od TondaBobr v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-02-2014, 18:32
  2. PC pro kancelářskou práci v ceně 17 500 - 20 000 Kč
    Od playman v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-10-2010, 17:40