Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: Práce/brigáda

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Hoďte na něj deku nebo ho zabiju ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

to je chyba toho na čem píšu..ne moje , nejde mi to z práce editovat...jedemě přes proxy který má s tím problémy...z domu to opravím...neboj se...jinak můžeš klidně i ty...

---------- Doplněno v 14:17 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 14:16 ----------

Strachy ani nemůžu spát, jídlo mě nechutná...silácký řeči na netu fakt zbožňuju...

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Já zase miluju, když se tu najde někdo, kdo si myslí, jak všemu rozumí, do všeho se s*re a přitom o půlce z toho ví kulový a jeho příspěvky jsou úplně k ničemu...

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Matesax Zobrazit příspěvek
    Pleteš si pojmy. Syntax nepotřebuješ.
    A co jiného jsem napsal???
    Framework nepotřebuješ.
    To nezáleží ani na mě, ani na tobě, ale na zaměstnavateli/vedoucím/zadavatelem práce.
    Nejpoužívanější funkce a syntax se ti dostanou pod kůži velice rychle. Zbytek vždy dohledáš.
    A jak dlouho ti to bude trvat? Najme zaměstnavatel někoho, kdo dobře zná i málo používané funkce a je schopný rychle produkovat užitečný kód a plnit termíny, nebo někoho, kdo si bude všechno dohledávat, ale "rozumí všemu"? (při stejných ostatních schopnostech)
    Nechci dělat v účetnictví, ale v tom co mi jde - a umím to skvěle.
    To byl jen příklad... Nepochopils, co jsem chtěl říct?
    navíc funkce atd. si vždy dělám sám. Nikdy bych nepoužil ty prasekódy.
    A myslíš, že na to budeš mít čas? Když ti na stole přistane úkol, že musí být za týden hotový, tak si začneš přepisovat funkce, které už jsou? A co tím získáš Pokud je výkon kritický, tak se ty funkce nepíšou prasácky, ale optimálně a nemáš si co přepisovat.
    K čemu ti je, že něco vytvoříš superoptimálně v ASM, když s tím strávíš půl života a přitom bylo je potřeba udělat nějakou blbinu, u které nezáleží na výkonu a dala se ve frameworku naklikat za pár minut/hodin?

Je prostě potřeba dělat to, za co ti někdo zaplatí, v termínech, které ti stanoví a taky se na tom domluvit. Ne jak by sis představoval, že by to v utopickým případě mělo fungovat. A hlavně s tou domluvou a pochopením druhých bych řekl, že máš největší problém.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od JuraS. Zobrazit příspěvek
    Strachy ani nemůžu spát, jídlo mě nechutná...silácký řeči na netu fakt zbožňuju...
    ... Bárto, ty jsi tak hloupý až je mi Tě líto

BTW To je kultura ... ale to asi neznáš, jako plno jiných věcí

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

kevin00, VencaX...dokazujete mi jakej jsem idiot a že ničemu nerozumím. Neznám Vás a proto Vás vybízím, napište mi v čem se vyznáte v oblasti IT. Jako klasik se ptám, řekni mi v čem se vyznáš ať vím o čem se s tebou mám bavit. A k této otázce. Možná Vy nevíte jak tazateli pomoct. Já bych mu alespoň mohl dáít kontakt na firmy se kterými spolupracujeme a o kterých vím, že zdatného programátora by nikdy neodmítly. A jsou to firmy s miliardovými zisky. Jestli tohle Vám nestačí tak mě prostě ignorujte. Jo a silácký řeči i na netu nejsou jen tak přehlédnutelné. Oháníte li se kulturou pak v případě internetu je to netiquete.

---------- Doplněno v 14:35 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 14:35 ----------

kevin00, VencaX...dokazujete mi jakej jsem idiot a že ničemu nerozumím. Neznám Vás a proto Vás vybízím, napište mi v čem se vyznáte v oblasti IT. Jako klasik se ptám, řekni mi v čem se vyznáš ať vím o čem se s tebou mám bavit. A k této otázce. Možná Vy nevíte jak tazateli pomoct. Já bych mu alespoň mohl dáít kontakt na firmy se kterými spolupracujeme a o kterých vím, že zdatného programátora by nikdy neodmítly. A jsou to firmy s miliardovými zisky. Jestli tohle Vám nestačí tak mě prostě ignorujte. Jo a silácký řeči i na netu nejsou jen tak přehlédnutelné. Oháníte li se kulturou pak v případě internetu je to netiquete.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

A zadavateli. Programování pro někoho je vždy na zakázku. Znám to z praxe kdy nám jedna známá firma programuje něco pro naši potřebu. Potřebujeme do ovládacího panelu aplikace přidělat tlačítko které vyvolá funkci například vybrání určitých položek z databáze ms sql. Firmě to trvá 3 týdny aby dodala upgrade aplikace a my následně zjistili, že tlačítko funguje jak jsme si přáli, ale naopak něco co dříve fungovalo nefunguje. Takto to s nimi máme už cca 5 let kdy jedna oprava stíhá předchozí. Víme, že celou aplikaci programuje jeden jejich pracovník a firma se děsí aby ho nesrazilo auto. Věřím (po konzultacích s jednatelem firmy) že najít se jiný programátor, zdatný, který by se koukl na to jak je udělaná databáze a ovládací aplikace a zjednodušil ji a opravil tak ho zlatem zahrnou. Firma o které mluvím je známá například z kauzy o registru vozidel, z politiky (VV).

---------- Doplněno v 14:41 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 14:41 ----------

A zadavateli. Programování pro někoho je vždy na zakázku. Znám to z praxe kdy nám jedna známá firma programuje něco pro naši potřebu. Potřebujeme do ovládacího panelu aplikace přidělat tlačítko které vyvolá funkci například vybrání určitých položek z databáze ms sql. Firmě to trvá 3 týdny aby dodala upgrade aplikace a my následně zjistili, že tlačítko funguje jak jsme si přáli, ale naopak něco co dříve fungovalo nefunguje. Takto to s nimi máme už cca 5 let kdy jedna oprava stíhá předchozí. Víme, že celou aplikaci programuje jeden jejich pracovník a firma se děsí aby ho nesrazilo auto. Věřím (po konzultacích s jednatelem firmy) že najít se jiný programátor, zdatný, který by se koukl na to jak je udělaná databáze a ovládací aplikace a zjednodušil ji a opravil tak ho zlatem zahrnou. Firma o které mluvím je známá například z kauzy o registru vozidel, z politiky (VV).

Nováček
    Registrace
    Apr 2013

Neptám se kde, jak atd. Ptám se, jaké jsou možnosti... Vzhledem k tomu, že se nejedná o nadsázku, ale doložitelná fakta, nevidím důvod o nich pochybovat. Navíc je pouze v mém zájmu psát pravdu. Nebude mi dělat žádné potíže doložit znalosti, zkušenosti atd. Vyjíma školy... Jejich využití jsem zde také zmínil - jednu část plním - vlastní OS, druhá pokulhává...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Nabídky práce
    Od psychosalam v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-04-2012, 16:05
  2. Seminární práce
    Od bigdevil8 v sekci Sítě
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-03-2011, 22:26
  3. Když Vás práce baví :(