Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Připojení myši a ovladač DVD mechaniky

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

Zdravím, tento počítač mě už pokašlává a má dosti potíží a proto zde samozřejmě píšu. První problém je, že odmítá přijmou jakoukoliv jinou myš než tu aktuálně mám. Všechny 3 mají USB a ačkoliv 2 jsou používány k notebookům, myslím že by tam snad rozdíl být neměl. Další problém je, že po spuštění Windowsů mě počítač neustále chce instalovat ovladač DVD mechaniky, ačkoliv jede bezproblémově a ovladač se stejně vždy nepodaří nainstalovat. Na konci samozřejmě volím, aby se příště již nepokoušel ovladač nainstalovat, ale i přesto se tak děje po každém restartu. Někdy mě to zase instaluje jakýsi řadič hádám také od DVD mechaniky. Prosím vás co s tím?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

Zkusil bych nainstalovat drivery pro tvou zakladni desku . Jakou mas zjistis napr. programem nero info tool . Podle ciselneho oznaceni si vygooglujes drivery pro tvou desku a nainstalujes je . Pak by to melo byt ok .

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

Díky, zkusím a uvidím

Podobná témata

1. Přípojení Klávesnice a myši
    Od sellenen v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 05-04-2010, 16:03
  2. Reakcí: 3