reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vlastní wifi síť

Rewi (44)|12.7.2013 18:23
Dobrý den, potřeboval bych poradit s domácí wifi síťí. Chci si doma udělat vlastní wifi síť abych např. nemusel k tabletu furt tahat kabel. A četl sem pár návodů jak si jí udělat, ale mám ještě pár otázek. Doma mam wifi router který běží na 5Ghz pásmu, ale na toto pásmo se na tabletu bohužel nepřipojim, takže musím koupit další router který bude běžet na 2Ghz pásmu? A nebo sem četl že stačí jeden s funkcí repeater a tu funkci tu mám ale aby to přepínalo mezi 2Ghz a 5Ghz pásmem to asi nejde že? Moje značka wifi routeru: "Nanobridge M5". Děkuji za všechny případné rady.
zsdx (2098)|13.7.2013 09:43
Tvuj Nanobridge je nejspis prijimac pro bezdratovy internet od poskytovatele. Z nej ti vede LAN kabel, ktery zapojujes primo do PC ci tabletu. Tenhle kabel proste pripojis do libovolneho routeru a mas vystarano.
Rewi (44)|13.7.2013 12:03
[QUOTE=zsdx;536886]Tvuj Nanobridge je nejspis prijimac pro bezdratovy internet od poskytovatele. Z nej ti vede LAN kabel, ktery zapojujes primo do PC ci tabletu. Tenhle kabel proste pripojis do libovolneho routeru a mas vystarano.[/QUOTE]

No do libovolného? Ale musí být na 2,4Ghz pásmu ne? :D
romeno (40)|13.7.2013 18:15
Router jen s 5 ghz pasmem jsem snad jeste ani nevidel . Hlavne si rozmysli na co vse router budes potrebovat a jestli ti pokryje cely dum (byt) .