Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Zálohování dat

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Tak po nějaké době používání Dropboxu mi přestalo stačit 5GB free dat.
    Nakonec jsem našel Copy - nové úložiště, které aktuálně nabízí zdarma 15GB prostoru zdarma.

Zaregistrováním přes následující link si vzájemně pomůžeme - vy i já získáme 5GB prostoru zdarma, budete mít tak na začátku hned 20GB zdarma pro zálohování dat.

Tady je odkaz:
    https://copy.com?r=zPku0e

Nezapomeňte si stáhnout aplikaci z jejich stránek pro automatickou synchronizaci.

Jinak, když to porovnám s Dropboxem, tak bych řekl že je to snad ještě jednodušší, mobilní aplikace je taky celkem fajn...

Tak snad jsem tím taky někomu pomohl...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Jednak nechápu "zálohu dat". V práci kde dělím IT mají uživatelé stovky GB dat ke kterým za 6 let nikdo ani nečuchl. Soubory které 6 a víc let nikdo neotevřel. Pak se ptám jakou hodnotu ty data mají ? Co je to za data ? Na co je komu archivovat záznamy o plánování nějaké konference, záznamy o tom jak si vybírali let, hotel, seznamy členů konference. Na co je takové věci schovávat ? Na H.....! Jen to zabírá místa na disku. A pak kde schovávat ? Mám nějaké zálohy na DVD které po roce vůbec nepřečtu. a to jsem to vypaloval 2x rychlostí a dával kontrolu povrchu. Verbatim s doživotní zárukou. Zajímalo by mě jak bych tu záruku uplatňoval. Na flash ? Taky jsem měl zálohy a pak jsem strčil tuhle flash do počítače co měl nějakou poruchu a cestou usb portu jsem ten flash "odpálil". Dnešní moderní hadrdisky jsou z 50% shitky co mají hromadu chyb. Mám HDD samsung 160GB, jeden z prvních sata disků. Už jsem vyměnil 3 počítače kde v nich byl, měl i část svého života jako disk v NAS serveru (byl ale moc hlučný) a teď je zase v PC a šlape jak hodinky. Dřív se věci dělali pořádněji. Dnes to sekají jak "baťa kecky" a na kvalitu nekoukají. Máš poruchu ? Vyměníme kus za kus ? Přišel jsi o data ? Smůla.
    Takže ještě jednou. Zálohovat, archivovat ano, ale !!!! A dávat zálohu na net ? Na nějký obláček ? Ani náhodou ? Když už něco zálohuji tak to má pro mě obrovský význam a nepotřebuji aby k němu měl někdo jiný přístup.

---------- Doplněno v 09:36 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 09:36 ----------

Jednak nechápu "zálohu dat". V práci kde dělím IT mají uživatelé stovky GB dat ke kterým za 6 let nikdo ani nečuchl. Soubory které 6 a víc let nikdo neotevřel. Pak se ptám jakou hodnotu ty data mají ? Co je to za data ? Na co je komu archivovat záznamy o plánování nějaké konference, záznamy o tom jak si vybírali let, hotel, seznamy členů konference. Na co je takové věci schovávat ? Na H.....! Jen to zabírá místa na disku. A pak kde schovávat ? Mám nějaké zálohy na DVD které po roce vůbec nepřečtu. a to jsem to vypaloval 2x rychlostí a dával kontrolu povrchu. Verbatim s doživotní zárukou. Zajímalo by mě jak bych tu záruku uplatňoval. Na flash ? Taky jsem měl zálohy a pak jsem strčil tuhle flash do počítače co měl nějakou poruchu a cestou usb portu jsem ten flash "odpálil". Dnešní moderní hadrdisky jsou z 50% shitky co mají hromadu chyb. Mám HDD samsung 160GB, jeden z prvních sata disků. Už jsem vyměnil 3 počítače kde v nich byl, měl i část svého života jako disk v NAS serveru (byl ale moc hlučný) a teď je zase v PC a šlape jak hodinky. Dřív se věci dělali pořádněji. Dnes to sekají jak "baťa kecky" a na kvalitu nekoukají. Máš poruchu ? Vyměníme kus za kus ? Přišel jsi o data ? Smůla.
    Takže ještě jednou. Zálohovat, archivovat ano, ale !!!! A dávat zálohu na net ? Na nějký obláček ? Ani náhodou ? Když už něco zálohuji tak to má pro mě obrovský význam a nepotřebuji aby k němu měl někdo jiný přístup.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Nemá někdo zkušenosti s nějakým zálohovacím programem, nejlépe aby nevyžadoval instalaci ( chtěl bych ho mít na externím disku, kam budu zálohovat ), který by umožňoval přírustkové zálohy, mohl bych si definovat, které složky se mají zálohovat, uchovával starší verze změněných souborů. Aby uměl zálohovat i Windows Live Mail včetně účtů, kontaktů a pravidel, to bych chtěl asi moc :-) Nechci Acronis, ten překope celý systém. Systém zálohuji nástrojem, který je přímo ve Win7 a vyhovuje mi. Díky za rady.

Podobná témata

1. Záloha dat: Zálohování na DVD
    Od srsen v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 31-01-2010, 21:49
  2. Zálohování
    Od dzandra v sekci Programování
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 11-12-2008, 21:04
  3. Záloha dat: Zálohování dat
    Od kingm v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 11-11-2008, 18:53
  4. NAS box a zalohovani
    Od ICEBOSS v sekci Sítě
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 23-11-2007, 12:31
  5. Záloha dat: Zálohování dat
    Od Encore1106 v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 28-09-2007, 12:22