reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ZÁloha a nÁslednÁ instalace

petrisku (3)|17.7.2013 12:19
Zdravím Vás milí kolegové na fóru.
Mám tady jeden dotaz ohledně zálohování. Nikde jsem nenarazil na tento problém, proto se ptám zde. Notebook mi hlásil, že je vadný HDD abych vyměnil nebo opravil. Zálohoval jsem tedy data, programy atd na externí HDD. PC nechal opravit- vyměnili HDD. Nyní jsem připojil externí HDD a kliknul na "obnovení" či co se mi to tam objevilo. Dal jsem možnost uložit do původních míst. Nejen, že se mi to uložilo úplně jinde a musel jsem vlastně fotky, muziku, videa zkopírovat ze složky která obsahovala "reinstalovaná data" do jiné "mé" složky aby to vůbec fungovalo, ale co se týká programů jako např sony vegas, a mnoho dalších programů na fotky, grabování z kamery atd atd - tam mám pouze takové odkazy s šipkou na které když kliknu tak se mi objeví hláška že nenalezl cestu k programu.
Poradí někdo tedy jak se k těm programům dostanu? Byl bych vděčen za pomoc. Přeji všem krásný den. :)
zsdx (2098)|17.7.2013 12:44
Na tento zpusob obnovy jsi zjevne nepouzil spravny postup. Mel jsi puvodni disk naklonovat do souboru a ten po vymene disku 'rozbalit' zpet.
V cem jsi zalohoval? Vestaveny program Zalohovani ve Win7 umi udelat bitovou kopii, coz je temer totez co klonovani.
petrisku (3)|18.7.2013 08:52
No jelikož mi radili přímo z "Lenova" jak zálohovat a následně obnovit tak jsem předpokládal že je to ok. Přes start menu - ovládací panely- zálohovat - vytvořit bitovou kopii. To šlo na HDD externí. A zpětně jsem připojil HDD otevřel a spustil soubor na HDD ve kterém mi nabídl "obnovit soubory" čekal jsem nějakou tu hodinu víc nic jsem neudělal. Já jsem to dělal poprvém, nevím zda správně.
zsdx (2098)|18.7.2013 09:54
petrisku (3)|29.7.2013 13:35
Díky moc :)