reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Superlevné repro

ponuki (1)|20.7.2013 10:17
Ahoj, potřebuju si koupit nějaké levné bedničky k PC na pár multiplayer her, občas film s přítelkyní. Nechci to na poslech hudby.
Má smysl kupovat něco za 200-300 nebo to nebude vůbec hrát? Potřebuju něco menšího, co nebude moc zavazet.

Nebo v jaké cenové kategorii se už vyplatí něco nakupovat? Jaké značky jsou ok?
kevin00 (10238)|20.7.2013 13:31
V této cenové relaci je to IMHO jedno. Všechno bude hrát ve výškách, bez basů a ploše. Osobně mi nesmí do bytu nic, co nese značku Genius, Trust či Evolve ... i kdyby to stálo 5k je to stále odfláknuté.
hanysolo (38)|20.7.2013 14:25
Zkus aukro. Teď jsem se tam koukal na repro soustavy 5.1 a dost dobrý tam byly už od 500, tak tam určitě najdeš nějaký repráky levnějc. Koukej na stav a ideálně záruku, recenze najdeš na netu skoro na každej reprák.
VencaX (3686)|20.7.2013 14:57
Hm, radši kvalitní 2.0 nebo 2.1 než nekvalitní 5.1 ;)
ICE_D (2754)|20.7.2013 15:27
[QUOTE=VencaX;537692]Hm, radši kvalitní 2.0 nebo 2.1 než nekvalitní 5.1 ;)[/QUOTE]

Vymenil jsem Genius 5.1 (umrely po 4,5 letech) za Trust Tytan 2.1 a v klidu mi to staci, dokonce maji lepsi vysky nez ty stary Geniusy :)
kevin00 (10238)|20.7.2013 16:08
[QUOTE=NFG_ICE;537696]Vymenil jsem Genius 5.1 (umrely po 4,5 letech) za Trust Tytan 2.1 a v klidu mi to staci, dokonce maji lepsi vysky nez ty stary Geniusy :)[/QUOTE]

Néééé :D :D Kamarád má Trusty (něco podobného ale v bíle a asi i postarší) a já měl jako první hrůzu k pc taky Geniusy a poté tu sadu theatre 5+1 a děs běs hrůza a panika. Dneska jedu na JBL repro a mám repaslý RFT zesilovač a nedá se kvalita zvuku ani trochu porovnat. Basy znějí jako basy, výšky jsou tam kde mají být. Když se zaposloucháš do hudby, krásně slyšíš jednotlivé nástroje jak "si ladí" a ne jednolitý monolit typu "tádydádydá" :D :D
ICE_D (2754)|20.7.2013 16:18
[QUOTE=kevin00;537699]Néééé :D :D Kamarád má Trusty (něco podobného ale v bíle a asi i postarší) a já měl jako první hrůzu k pc taky Geniusy a poté tu sadu theatre 5+1 a děs běs hrůza a panika. Dneska jedu na JBL repro a mám repaslý RFT zesilovač a nedá se kvalita zvuku ani trochu porovnat. Basy znějí jako basy, výšky jsou tam kde mají být. Když se zaposloucháš do hudby, krásně slyšíš jednotlivé nástroje jak "si ladí" a ne jednolitý monolit typu "tádydádydá" :D :D[/QUOTE]

Ja mam hudebni hluch :D Hlavne, ze to ducá dostatecne nahlas :D
kevin00 (10238)|20.7.2013 16:22
[QUOTE=NFG_ICE;537701]Ja mam hudebni hluch :D Hlavne, ze to ducá dostatecne nahlas :D[/QUOTE]

No nejsem hudebník, hluch mám IMHO taky dobrý, ale naštěstí mám povědomý jak to má znít :D Takže tohle řešení by mě zabilo asi tak do popozítří :D :D

Ale dost OT, tímto uživateli moc nepomůžeme :D
JuraS. (215)|24.7.2013 15:48
V tomhle cenovém rozmezí to bude velmi těžké si vybrat. Jak už bude napsáno, bude to řvát, pištět, skřípat ale jestli máš trochu normální sluch tak to uslyšíš. Já mám nějaké creative umístněné sice v rohu stolu ale skutečně v rohu, tzn, že ze 3 stran je pevná překážka a ještě před nimi je naskládáno hafo pracovního nepořádku. Navíc mi odešel před léty dálkový ovladač k nim a zvuk je mírně řečeno "zastřený". A uši mi to tahá. Pokud budeš trvat na ceně pak já bych se podíval na bazarový zboží. Zvlášť teď o prázdninách bude hafo šílenců rozprodávat kde co aby po dovolené měli na nájem.
Ivo Mašek (507)|3.8.2013 22:41
Pokud seš fajnšmekr, který chce kvalitní audio ke kvalitnímu video, a pak se obloukem vyhneš bazarům., a nebo seš tzv. normální sledující a poslouchající a pak je jedno, co máš na stole. Tak to prostě je, s tím nic nenaděláš :)
Fox_25 (613)|4.8.2013 01:04
Já se bazarům nevyhýbám, dají se tam najít vzácné kousky v podstatě za drobné které hrají velice dobře a poměr cena/výkon je nepřekonatelný. Ale bohužel to chce nějaké zkušenosti.

Bohužel ani bazar nebude za pár stovek, kup nějaké genius repro které se ti bude líbit, jen se vyhni značce redstar. Pokud si chceš nasimulovat kvalitu zvuku redstaru tak hoď sluchátka pecky do plechovky a ohul to. Kvalita zvuku bude +- stejná, jen redstar to zvládne s vyšší hlasitostí a někdy za dobré konstelace hvězd i s krásnými, byť nechtěnými světelnými efekty pyrotechniky za 3 koruny.
romeno (40)|4.8.2013 09:29
Urcite doporucuji bud 2.1 logitech x-230 a nebo 5.1 logitech x-530 . Repraky jsou kvalitni , osobne je mam uz 8 let asi a porad hraji bez problemu . Ted uz je mam spise na akce a tak a koupil jsem si pred mesicem ty same jeste jednou do obyvaku , jelikoz jine v tehle cenove kategorii lepsi proste stale nejsou .
Cheester (31)|5.8.2013 13:42
za 200-300 to je uplne jedno, nemuzes vubec citit rozdil medzi modelmi