Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Nelze připojit k síti - vykřičník ve žlutém trojúhelníku

Nováček
    Registrace
    Jul 2013

Dobrý den,
    asi týden zpátky mi přestalo fungovat připojení k síti. Jsem připojen k modemu přes router. K modemu je připojena ještě TV a pár tiskáren. Když vypnu a zapnu modem nebo router, tak se mi síť vyhledává (modré kolečko), ale nakonec vždycky zůstanu u toho žlutýho trojúhelníku. V poslední době jsem zkoušel hodně věcí s pc kvůli erroru, který mi to házelo u pár aplikací, několikrát jsem obnovoval systém a nakonec jsem včera přeinstaloval Win7, ale pořád stejný problém. Počítač připojený k modemu (MAC OS) funguje bez problému. Přes router nefunguje ani tiskárna, všechno připojený přes modem ale funguje, nemohl se mi třeba přenastavit router, nebo něco takovýho? Kabely jsem zkontroloval několikrát...

Díky,
    Hanysolo
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2013

OK - teď chvíli nefungoval internet ani tady a najednou všechno funguje Takže vyřešeno, ale kdyby někdo věděl proč se to sakra stalo, tak to rád uslyšim.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Nelze se připojit na WIFI
    Od Mateskuci61 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 14-11-2010, 12:49
  2. nelze se připojit k internetu
    Od Zpjevy v sekci Internet
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-02-2010, 01:59
  3. 3,5 HDD PATA: hdd nelze připojit
    Od terryjohn v sekci HDD, boxy, SSD