reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sekání HD videa (+ praská zvuk)

Readerik (10)|22.7.2013 17:04
Ahoj, měnil jsem pár dní zpátky grafiku za novou (geforce 660 gtx) a teď mám problém s HD videem, když si na youtube pustím třeba 1080p video, tak se mi na fullscreenu trochu "seká" (odhadem 10-20 fps) a taky "praská" zvuk, ale když video nemám na fullscreen, tak to jede úplně v pohodě. Zkoušel jsem si zahrát dead space 3 na max. detaily a to šlo nádherně (60 fps). Těsně před výměnou grafiky jsem taky dával termální pastu na CPU (možná se mi trochu dostalo i jinam než jen na procák). Každopádně asi nejzajímavější je, že když jsem dával aktualizovat svoje skóre v PC (tento počítač - hodnocení windows) a testovalo to procesor, tak přesně u něj mi ten zvuk praskal. Před výměnou pasty a grafiky mi vše jelo úplně v pohodě. Ovladače mám na tuto grafiku. Nevíte čím to je? Předchozí grafika byla gtx 460 SE, procesor mám trošku starší ale pořád super - intel core 2 duo cpu e8400 3 GHz.
JuraS. (215)|23.7.2013 09:26
Zkusil bych každopádně přeinstalovat/upgradovat kodeky. Čím přehráváš videa ? Může to být tím, že tvůj přehrávač si nainstaloval svoje kodeky a nastavil si parametry podle železa co jsi měl. Teď používá ty stejná nastavení pro nové železo a to si nemusí spolu rozumět.
john (877)|23.7.2013 11:00
muzs zkusit stahnout Codec_sniper a CodecTweakTool a zkusit laborovat s kodeky, predem si ale precti co a jak....