Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Problém s novou tiskárnou

Nováček
    Registrace
    Oct 2012

Poprosím o radu, jak zrušit příkaz "fokus" v nastavení ovladače tiskárny. Mám W XP home. Předem děkuju.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Jestli myslíš "náhled před tiskem" tak ten bývá často jako volitelné v nastavení tisku. Pokud máš nějaký obecný ovladač tak tam to nenajdeš. Musíš mít origo ovladač k tiskárně ne jen obecný. O jakou tiskárnu se jedná ?

---------- Doplněno v 13:57 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 13:57 ----------

Jestli myslíš "náhled před tiskem" tak ten bývá často jako volitelné v nastavení tisku. Pokud máš nějaký obecný ovladač tak tam to nenajdeš. Musíš mít origo ovladač k tiskárně ne jen obecný. O jakou tiskárnu se jedná ?

Nováček
    Registrace
    Oct 2012

Mám LaserJet 100 Color MFP M175nw. Po odeslání tisku se mně program minimalizuje. Způsobuje to příkaz fokus, ale nevím, jak ho v ovladači tiskárny vypnout. Ovladač je nainstalovaný z origo céda, které bylo u tiskárny.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Přesně tuhle multifunkci neznám ale obecně HP ovladače jsou +- autobus stejné. Něco se zmenšením jsem našel u C2840 v předvolbách tisku, "efekty". Taky "úpravy".

Nováček
    Registrace
    Oct 2012

Měl bych problém asi upřesnit. Používám skladový program Cezar, který je dosová aplikace. Po odeslání tisku se rozhraní programu minimalizuje a musím program vypnout a znovu zapnout, aby byl opět přes celou stránku. Dodavatel softwaru odepsal: Je třeba vypnout příkaz "focus" který při své aktivaci posílá do systému. Ve většině případů je tento přepínač v nastavení ovladače tiskárny. Telefonní rozhovoru s tech. podporou HP byl k ničemu a dodavatel SW nám odkázel s dotazem na výrobce ovladače, takže bludný kruh.

Citace Původně odesláno od JuraS. Zobrazit příspěvek
    Přesně tuhle multifunkci neznám ale obecně HP ovladače jsou +- autobus stejné. Něco se zmenšením jsem našel u C2840 v předvolbách tisku, "efekty". Taky "úpravy".

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

DOSovy program maximalizujes zpet pomoci LevyAlt+Enter

Nováček
    Registrace
    Oct 2012

Díky moc. Pomohlo.

Citace Původně odesláno od zsdx Zobrazit příspěvek
    DOSovy program maximalizujes zpet pomoci LevyAlt+Enter