Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Problém s aktualizací

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zdravim. Mám problém s aktualizací ze Win2000. Dnes jsem je nainstaloval na jeden starší počítač a nechal stáhnout všechny možné aktualizace (automatické). Vše proběhlo v pořádku, ale Aktualizace zabezpečení součásti Microsoft Data Access Components (KB832483) se nainstaluje (nepožaduje restart počítače) a za chvíli na mě znova vyskočí ikonka aktualizací, že je připravená nová a je to pořád ta samá. Co se s tim dá dělat, aby na mě furt nevyskakovala?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od mr.zizu
    Zdravim. Mám problém s aktualizací ze Win2000. Dnes jsem je nainstaloval na jeden starší počítač a nechal stáhnout všechny možné aktualizace (automatické). Vše proběhlo v pořádku, ale Aktualizace zabezpečení součásti Microsoft Data Access Components (KB832483) se nainstaluje (nepožaduje restart počítače) a za chvíli na mě znova vyskočí ikonka aktualizací, že je připravená nová a je to pořád ta samá. Co se s tim dá dělat, aby na mě furt nevyskakovala?
    No, pokud si pamatuju dobře, je tam někde možnost "znovu neupozorňovat na nezvolené aktualizace" (nebo tak nějak), leda to bych řekl může pomoct. Jinak nevím.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Problém s aktualizací biosu
    Od n4l1m v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-01-2014, 10:00
  2. Windows Vista: Problém aktualizací po reinstalaci
    Od Nightwish v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-12-2012, 13:22
  3. Windows 7: Problem s instalaci aktualizaci
    Od cuaron v sekci OS Windows