reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Na notebooku se neukazuje WiFi síť

andrejus (145)|30.7.2013 18:08
Ahoj.

Dnes som sa skušal po dlhšom čase pripojiť na domácu wifi. Lenže ked som ju zapal tak mi ju v NTB vôbec neukázalo. Ale na mobile sa mi hned ukazalo pripojenie a aj internet išiel bez problemov.

Vieťe poradiť ? Prečo mi tú wifi vôbec nenašiel Notebook. btw. WiFi v ntb mám zapnutú mam na to tlacidlo zvlášť.

Diky.
ANV (8)|30.7.2013 18:40
Zobrazujú sa ti aj nejaké iné wifi siete na tom ntb..?
andrejus (145)|30.7.2013 19:01
Nie . v okolí ale asi žiadnu inu nechytám čiže mi inu nezobrazí. Ale pred asi nvm cca 1 mesiacom mi to išlo v pohode.
A brácho sa pripojí normálne s ntb. aspon teba co viem ale este to skusim aj s jeho ntb...... ale až okolo 22:30 dam vediet
ANV (8)|30.7.2013 19:07
Skús reštartovať ntb a vypni router na 1min, to by malo pomôcť.. Uvidíš sám, ak by to nepomohlo, daj vedieť a skúsime to dať dohromady.. :-)
andrejus (145)|30.7.2013 19:21
Nepomohlo.
r34ktor (7477)|30.7.2013 19:27
Co alespoň napsat, o jaký notebook se jedná a základní nastavení routeru (použitý kanál, typ šifrování)?
andrejus (145)|30.7.2013 19:37
O ho hoooo :D pomaly :D. ntb hp probook 4535s . základné nastavenie routru ? a to zistím kde ? použitý kanál ? detto . šifrovanie :D uummm
r34ktor (7477)|30.7.2013 19:47
[QUOTE=andrejus;538637]základné nastavenie routru ? a to zistím kde ?[/QUOTE]
Přihlásíš se do webové konfigurace routeru/AP/modemu (přes kabel) a podíváš se. Případně můžeš zkusit nástroj inSSIDer.
andrejus (145)|30.7.2013 20:06
Umm no ... neviem ako sa tam pripojim do toho routeru a hlavne ako sa pozrem.... ale chcem len dodať že teraz som pripojený na iny router a ten na wifi mám zvlášť

a s tou app no nvm čo tam mam kede robiť :/
andrejus (145)|30.7.2013 20:17
Pockam kím príde bracho z prace ten sa tomu rozumie viac . dam vam vedieť.
r34ktor (7477)|30.7.2013 20:25
Ano, podle tvých odpovědí bude lepší, když to předáš někomu, kdo ví co a jak.
andrejus (145)|2.8.2013 12:45
[ATTACH=CONFIG]28826[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28825[/ATTACH]Ahoj. Sorry ale nejako som nemal moc času sa tomu venovať preto píšem až teraz.

Zistil som nasledovné: HP connection manager mi po každom zapnutí NTB vyhodí tabulku viz príloha. Cannot load assembly: .....

V HP conn. manag. mi vypisuje že je zariadenie zakázané ale ja ho mám v správcovy zariadení povolené.

Dalej mi vypisuje chybu že systém nemôže načítať ovládače. viz, príloha

Ale ked dám na aktualizovat ovládač tak mi len vypíše že je aktuálny.

Dalej mi ešte hned po načítaní winu vyhodí tabulku program QLBControler (quick launch button ...) prestal pracovať . tak ma napadlo či to nemôže byť tým že ja som mal tú wifi zakázanú tým tlačidlom na notebooku nad klávesnicou a ono mi to teraz berie že to mám zakázané ale ja ked ju chcem povoliť tak mi to tlačidlo nefunguje, QLBControler....

Skúsim ešte preinštalovať ten QLBControler.

Napadá vás ešte dačo iné ?
WiFi.png WiFi1.png
andrejus (145)|2.8.2013 13:30
Takže odstránil som problém s QLBControler a aj tabulka s Cannot load assembly sa už neukazuje. Ale WiFi stále nejde stále mi ju ukazuje ako zakázanú. Spravil som nasledovne dal som ju zakázať v správcovi , potom som reštartoval ntb a následn povolil v správcovi napísalo mi že zariadenie je povolené ALE že stále nepracuje spárvne pretože systém Windows nemôže načítať požadované ovládače pre toto zariadenie. (Kód 31)

Aktualizovať nejde napiše že je aktualny ovladač .

Mám skúsit odinštalovať ovládač ? - nepomohlo, jediné čo sa stalo je že mi to zariadenie celé zmizlo zo správcu zariadení. (použil som bod obnovenia a m8ám to tam s5)

Stiahol som ovladač zo stránky výrobcu a nainštaloval - nepomohlo , stále píše chybu: zariadenie nepracuje spárvne pretože systém Windows nemôže načítať požadované ovládače pre toto zariadenie. (Kód 31)