reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

DELL U2713HM na hry ?

andrews13 (6)|7.8.2013 10:02
ahojte

potreboval by som radu, mam moznost kupit za vybornu cenu DELL U2713HM. Problem ale je, ze ja desktop pouzivam vyhradne na hry (obcas na tom nieco spravim, ale na pracu mam dva notebooky). Nehravam nic profesionalne, ale "skoro" kazdy den si po nociach zahram nieco ako LOL, Battlefield 3 atd.

chcem sa spytat, ci bude na tomto monitore v pohode hranie. Priznam sa, uvazoval som nad hernym monitorom s 144Ghz a s "skoro" nulovym imputlagom, ale nenasiel som nic, co by malo 2440x rozlisenie a ked som nasiel, tak to bolo velmi drahe...

momentalne hravam na Samsuns Syncmaster 2494HM, ktory deklaruje 5ms (ten DELL ma az 8ms) a v zasade je to v pohode

dakujem za rady

pekny den
andrews13 (6)|12.8.2013 13:20
asi nikto nemas skusenosti ? :(
Gouranga (699)|12.8.2013 13:45
Ja mam o neco starsi U2711, ktery ma deklarovano 6 ms. Abych se priznal, zadnych problemu s latenci jsem si nevsiml, ale ja bych si asi nevsiml ani 20 ms... Jestli je tvuj soucasny monitor Full HD, tak by to chtelo asi zminit, co mas za grafickou kartu, protoze narust na WQHD je cca 77 %, coz se projevi i na propadu frameratu.
Co se 120+ Hz monitoru tyce, tak ty jsou zpravidla TN a to mluvime o dost odlisnem (horsim) podani barev/pozorovacich uhlech apod..
andrews13 (6)|12.8.2013 16:26
ahoj, dakujem za odpoved

grafiku mam GTX680, takze snad problem s vykonom by nemal byt

v zasade az tak vela strielaciek nehram, ale BF4 si urcite chcem zahrat... na IPS panely som este ziadnu hru nevidel, preto sa pytam...