reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Skříň a Komponenty

gouzdog (50)|8.8.2013 15:44
Zdravím,
myslíte, že je lepší pokud mám pc ve stavu nefunkčnosti ( zatím není GK ) nechat komponenty vyndané a dané do originálních krabic? Bude vadit když na procesor napatlám pastu teď a pc poběží až na konci srpna? Nebo to tam mám dát všechno najednou? čistě jen pro zajímavost.....
kevin00 (10238)|8.8.2013 15:48
IMHO Je to úplně jedno. Instalace grafické karty je stejně jedna z posledních instalací komponent v sestavě.
gouzdog (50)|8.8.2013 15:50
aby například pasta nezatvrdla...
VencaX (3686)|8.8.2013 15:51
[QUOTE=gouzdog;539552]Zdravím,
myslíte, že je lepší pokud mám pc ve stavu nefunkčnosti ( zatím není GK ) nechat komponenty vyndané a dané do originálních krabic? Bude vadit když na procesor napatlám pastu teď a pc poběží až na konci srpna? Nebo to tam mám dát všechno najednou? čistě jen pro zajímavost.....[/QUOTE]

IMHO v tom není rozdíl... tejden sem, tejden tam... spíš bych asi složil PC, půjčil si grafiku a zjistil, jestli všechno funguje, abys to věděl rovnou teď a ne až za měsíc.

EDIT: mě běží počítač třeba jeden tejden a pak 3 měsíce nic a s pastou se nic nestane
EDIT2: navíc si vem,ž e v grafikách máš prakticky stejnou pastu a než se ta karta dostane od výrobce k tobě, tak to může trvat třeba půl roku.
gouzdog (50)|8.8.2013 15:56
Vím že odešla Gk, protože v ten den kdy se to stalo...hrál sem dead island a z ničeho nic se monitor hodil do stavu no-signal ale pc běželo. Tak sem ho vypl a zapl, naběhlo..spustil sem zátěžovej test pro grafiku a po dvou sekundách průběhu se stalo to samí....pak když sem počítač zapl všechno šlo ale obraz ne..dokonce počítač naběhl i do windows (zazněla znělka) a pak už se spouštěli programy, jako skype apod.

EDIT: Grafikou kartu jsem pučil kamarádovi a dělalo mu to to samé...
kevin00 (10238)|8.8.2013 16:33
[QUOTE=gouzdog;539554]aby například pasta nezatvrdla...[/QUOTE]

Jakmile počítač zapneš, teplovodivá pasta povolí a začne plnit svou funkci. Musela by být aplikována velmi dlouhou dobu, aby ztratila své vlastnosti.
johny__g (6387)|8.8.2013 18:04
Jestli to dobře chápu tak ti odešla grafická karta v už složeném a fungujícím počítači. Takže mi není jasné, jaký smysl má tenhle dotaz. Prostě grafiku vyndáš a až budeš mít novou tak ji jen zapojíš a jedeš dál :notsure K čemu nějaké opičárny s pastou nebo rozebíráním komponent?