Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: problémy s novou sestavou

Nováček
    Registrace
    Jul 2013

ahoj, dneska mi přišel poštou procesor intel core2 duo e8500 a grafiku GIGABYTE GV-N650TOC-2GI - GTX650 Ti. problém 1: Mám desku IPIEL-LA a evidentně se toho na ní moc nevejde, ještě když je grafika taková kráva. Všechno jsem nějak pořešil, akorát sata0 to trochu láme. Můžu dát pevný disk do jiný SATA?

problém 2: všechno jsem to nějak zapojil, zapnul počítač, všechno v pořádku, ale nefunguje mi obrazovka. Dokonce slyším jak mi startuje windows znělkou, ale obraz nikde. Pořádně jsem utáhl vstup a trochu tim lomcoval, ale nic. Přijde mi, že moc nepasuje ani do tý díry v plechu na výstupy z grafiky. Nevíte čim to mže být?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

ad 1: samozřejmě, je jedno, ve kterém konektoru máš zapojeno, zvlášť když jsou všechny stejné.

ad 2: dorazil jsi pořádně kartu do slotu? Zapojil jsi i přídavné napájení (6pin z boku karty)? Do skříně všechno pasuje? Konektor kabelu VGA->LCD by měl jít zapojit jemně a sám o sobě držet, nezáleží na tom, jak moc je přišroubovaný - btw. který používáš konektor na té grafice?

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Je možné, že je v BIOSu natvrdo nastaven výstup pro integrovanou graf. kartu. Zkoušel jsi monitor zapojit na výstup integrované graf. karty ? Poté by jsi musel změnit nastavení výstupu pro zobrazení v BIOSu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2013

cha, moje minulá grafická karta nepotřebovala žádnej kabel, tak jsem si vůbec nevšiml že tahle jo. Tim to snad bude

Podobná témata

1. Problémy se sestavou HP
    Od Bacza v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-09-2014, 10:19
  2. Problém s novou PC sestavou
    Od johny_morte v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 23-06-2010, 11:20
  3. Problém s novou sestavou ,prosim poraďte
    Od R4YNE8 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení