reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

start PC

winie (94)|15.8.2013 18:06
moje sestava
MB: gigabyte z77-d3h (rev.:1.1)
CPU: intel i5 2380p
GK: MSI nvidia GF gtx 650
ram:kingston khx18c9t2k2/8x
zdroj: fortron fsp700-50arn 85+
HDD: SSD kingston v300

problém je v tom že občas se prostě nezapne obraz ale zvuk nabíhání oken apd běží normálně zkoušel jsme jinej monitor taky nic střídání kabelů HDM/DVI/d-sub taky nic jediný co pomůže buď změnit přídavný napájení GK buď redukcí nebo druhým kabelem když nepomůže to tak čachry s Ramkama občas stačí jednu vyndat občas obě a různě je přeházet občas nejde ani to a to pak musím sundat CPU a zase nasadit clear cmos nepomáhá z režimu spánku se PC neprobudí nikdy naběhne bez obrazu diskem to není ten jsem kupoval před pár dny grafika to taky dělat nebude měl jsem tam jinou GF 9500 bez přídavnýho napájení a s tou to šlo dobře pokud teda byla v desce baterka pokud tam nebyla baterka tak to taky dělalo psí kusy .... někdo nějaký nápad ???? vše mám v záruce takže není problém reklamovat jen prostě nepůjdu do krámu a nebudu reklamovat vše najednou .... :-/
EDIT: mám win 8 se sedmičkama to dělalo to samé a ještě mě napadlo občas se mi stane že zapnu PC naběhne do win tam je tak půl minuty restartuje se a pak už běží normálně
mdot (107)|15.8.2013 20:28
Predne ... se nauc ptat, protoze cist neco takoveho bylo doslova utrpeni. Pocity a pohadky nemaji s fakty nic spolecneho.

- RAM maji 1.65V a to je proste moc na Intel IMC.
- HW zapojeni podle manualu (odpojit, prostudovat manual, zapojit, overit, ... nepsat pohadky), realne zapojeni bude chutovka.
- V jakem stavu je hardware (Co jsi otestoval a vyloucil. Zacina se u RAM, PSU, VGA, ....)
- V jakem stavu a legalnosti je OS (crack -> dobre Ti tak) a drivery
- Co hlasi EventLog?

Resenim bude navstivit servis, protoze fusujes do neceho o cem nemas ani poneti. Nic jineho z Tveho popisu vycist nelze. Nerypej se v tom, nebo to oddelas uplne.