Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 33 z 33

Téma: Víkendová diskuze: Šifrovaná komunikace?

Starousedlík SHW Avatar uživatele john
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Čárls Zobrazit příspěvek
    Hlasoval sem proti vstupu do EU škoda že nás bylo málo
    ono se to cele nak zvrhlo, viz nase poslanecka snemovna....
    ja byl pro EU nejen z ekonomickych duvodu, / spise , ze snad vzajemna spoluprace zabrani excesum jaku WWI, WWII /, ale s takovou to nema budoucnost..., opravdu jsem prekvapen, kam az to doslo / take diky nasim zastupcum v EU parlamentu, ktere slouzi spise jako trafika.... /
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Já se přiznám - hlasoval jsem proti vstupu do EU. Proč? Protože tady byla nějaká historická EU, a pak tu vzniklo uskupení zvané Visegrádská trojka (později čtyřka - ČR, SR, Polsko, Maďarsko). A já si myslel, že by bylo dobré, aby obě skupiny soutěžily. Aby si konkurovaly. Když se vrátíte o 20 let zpět, tak zde byly ve středoevropském regionu funkční fabriky, zemědělství, atd. Spolupráce mezi Visegrádem a EU by zajisté přinesla pozitivní výsledky. Zároveň Visegrádská skupina by mohla fungovat jako "most mezi východem a západem". O tomhle už mluvil E. Beneš roku 1945 (tehdy chtěl, aby právě ČSR byla tím mostem). Tehdy to díky Stalinovi a jeho zahraniční politice nemohlo vyjít a také nevyšlo.
    No, nějak to šlo všechno do háje. Já osobně EU vidím jako hodně špatnou RVHP

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Tady už je to hodně offtopic, ale vyjádřím se také.
    EU v takové podobě jako je dnes je špatně a tudíž špatně funguje. Asi se toho moje generace nedožije ta další nejpíš taky, tak pro nás nic, ale kdyby to bylo opravdu jednotné, jak to má být, tak by EU byla dobrá. Přestavuji si to jako USA: x statů pod jednou vládou a jedním parlamentem s jedním prezidentem a jednou armádou a jedním rozpočtem. Jednoduché že, ale to bych se muselo kus svého vzdát Německo, Francie, Velká Británie - to si přičtěte k nenáviděným USA, Rusko, Čína atd. NAvíc když je něco v EU nedaří a je krize, tak všichni se starají jen o sebe a neřeší se EU.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: IP kamery?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 22-11-2016, 17:55
  2. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 18:07
  3. Víkendová diskuze: Blu-ray: má smysl?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 24-11-2012, 20:46
  4. Víkendová diskuze: NAS - Ano či ne?
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 13-10-2012, 12:06
  5. Víkendová diskuze: Tablet?
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 25-12-2011, 09:39