reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zamrzání PC při hraní při hraní Battlefield 3 a Call of Duty 4

TomKomBBS (1)|25.8.2013 22:19
Dobrý den mám takoví problém při hraní battlefield 3 a call of duty 4 po internetu mi tak cca po půl hodině zamrzne pc už sem zkoušel skoro vše od čištění pc, kontroly jestli je všechno tam kde má být, měření teplot, aktualizací ovladačů i biosu po výměnu chladící pasty a větráku. Bylo mi řečeno že je to procesorem který se přehřívá ale přijde mi divné že by to dělali jen dvě hry po tak krátké době když třeba u her jako je skyrim, bioshock infinite atd. vydržím 5 hodin v kuse a vše šlape jak má. Navíc po vyčištění pc výměně chladící pasty i větráku problém přetrvává. Moc prosím o radu už fakt nevím co s tím.
mdot (107)|25.8.2013 22:41
Muzes tvrdit, ze jsi vse udelal, ale to jeste neznamena, ze jsi to udelal jak jsi mel, nebo opravdu udelal. Navic takoveto tvrzeni Ti nijak nepomuze, neni se totiz ceho chytit a naprosto chybi zakladni informace. Cisteni PC ... hruzu nahanejici termin, zejmena od BFU. Jedinou odpoved, kterou ziskas bude "mas to rozbity" a dostane se Ti veskere moralni podpory, protoze Ti muzeme akorat tak drzet palce. Kdybys vedel co delas, tak by polozil dotaz uplne jinak.

- HW konfigurace
- Stav HW (teploty, kondenzatory v PSU, chlazeni, ...)
- Stav SW (legalita, OS, drivery, pouzite verze, aktualizace, ...)
- Co na to rika eventlog (win+r -> eventvwr.msc)
- Vysledky testu (SMART, OCCT, Kombustor, Furmark, memtest, ...)
- Process/Services ... a cim jsi to cistil. K likvidaci staci i takovy TuneUP, CCleaner a dalsi tuna balastu doporucena prumerne pitomym medialnim platkem.

Kazda polozka ze seznamu vraci nejakou vyslednou hodnotu, kterou jsi obdrzel a na ktere muzeme stavet. V opacnem pripade neni co resit, mas to rozbity, drzim palce a preji dobre porizeni v nejakem servisu.