reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jaká sluchátka?

N0isy (12)|26.8.2013 01:21
Zdravím,

mám takovou malou prosbu. Už pár dní přemýšlím nad nějakým pořádným headsetem na hry a potřeboval bych poradit jaký vybrat. Nemám zkušenosti zatim s žádným kromě G35, ze kterých je kamarád nadšený, ale už jsou nějakej ten rok starší a určitě jsou na trhu další a snad i lepší sluchátka. Proto se ptám o radu zkušenějších, který vybrat. :)

Zatím nějak přemýšlím nad:
Logitech G35 - prý super 7.1 a zvuk celkově, ale mohly by bejt po pár hodinách nepohodlný
ASUS Vulcan PRO - taky dobrý 7.1 + "FPS mód" a ty vypadají taky dost dobře a lidi je jen chválí + velmi pohodlné
CM Storm Sirius 5.1 - taky jen samá chvála

Je to tedy dost těžký si takhle vybrat z domova. Máte někdo s nimi zkušenosti?

S cenou to tedy vidim do 3000,- a byl bych rád za nějakej ten Surround Sound. Jen nevím, jaký je rozdíl v 5.1 a 7.1 ?

Díky za pomoc.
Salamander (6177)|26.8.2013 11:45
jestli chces opravdu kvalitni sluchatka, tak http://www.audigo.cz/Sluchatka/Domaci-otevrena/Audio-Technica-ATH-AD500 minusem je ze nemaji mikrofon, coz by nemusel byt takovy problem
N0isy (12)|26.8.2013 18:49
Díky za tip.

Nevypadají vůbec špatně a věřím, že zvuk je v nich super, ale mám strach ze syndromu "otlačené hlavy" po hodině nošení a designově se mi taky moc nezamlouvají (jsem na to trošku maniak :D), ale určitě je vezmu v potaz. Mikrofon mi nevadí, že nemají. Mám svůj kvalitní stolní a jsem s ním spokojený.

Co ty ostatní, jak jsem výše uvedl? Nemá s nimi někdo zkušenosti? Nejvíce se zatim přiklánim k těm Logitech G35 nebo ASUS Vulcan Pro.