Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 31

Téma: Cim nahradit 8800gt

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Vzhledem k tomu, jak jsou dneska někteří lidé tvrdohlaví a NV je podle nich to nejlepší, co je kdy potkalo...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Ak myslis mna ako tvrdohlavi tak to urcite nie som ,iba mam zle skusenosti s Ati a nie len ja ale aj niekolko znamych.Problemi s ovladacmi,padanie hier atd.Nechce sa mi to rozpisovat a uz len kombinacia intel +ati nic moc.Asi skusim tu GTX460 aj ked to ten procesor bude brzdit mozno zozeniem nejaky 4 jadrak potom by to mohlo slapat ci?

Registrace
    Jun 2008

Já myslím, že ten CPU by jí ještě výrazně zpomalovat neměl (i když by se asi hodilo trochu mu přidat na taktu).

Osobně mám v poslední době zkušenosti taková, že AMD má dokonce odladěnější ovladače, než nv. Problémy s ovladači bývaly hlavně u 3-4 generace starých karet ještě za dob Ati. A co jsem v poslední době skládal různé počítače, tak jsem krom jedné vadné součástí v několik a počítačích neměl problém, jak s Intel + nV, tak Intel + AMD, ani AMD + nV. Jinak ohledně toho, že by Intel + AMD byla špatná kombinace, to je docela hezkej hoax.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Já jsem na tom podobně, ATI klidně osadím, ale domů mi to nesmí ani omylem.
    Co se týče umírání grafických karet řady GTX2xx tak budu nesouhlasit. Mám jich pár ve svém okolí, jednu mám doma a fungují bez problémů dodnes. Opravdu přeborníci v umírání byly SOCky od Gigabyte. Z nich již nežije ani jedna.
    GTX460 je zhruba o 5 % výkonnější, než-li GTX275, takže si myslím, že je to dobrá volba. Navíc má kratší PCB a podporu DX11 a spotřeba v plném vytížení bude cca o 50 W nižší.

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

VencaX ,mozno teraz to tak je, neviem momentalne nemam prehlad a v case ked som kupoval tuto zostavu tak ina kombinacia ako intel +NV, a AMD+ ATI nemala zmysel nakolko AMD kupila ATI a tak Intel mal v podstate iba jednu moznost.Ale ani dnes sa mi nezda ze by sa moc zmenilo jeden znamy kupil INTEL prcesor a Radeon grafiku a nadaval stale ze mu to pada , seka a nakoniec tu grafiku predal a kupil NV a odtedy ma pokoj a to je zostava kupena Januar 2013 .Mozno nahoda neviem ale ja som mal tiez take skusenosti v minulosti tak odtedy pre mna iba NV.Neberem ti tvoj nazor urcite mas aj viac skusenosti kedze stavias pocitace ako ja ale ja som uz rozhodnuty ze to musi byt NV.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    Já myslím, že ten CPU by jí ještě výrazně zpomalovat neměl (i když by se asi hodilo trochu mu přidat na taktu).
    Záleží na konkrétní hře. Také je otázkou, co přesně za procesor se skrývá pod označením "intel duo core 2,6 Ghz".

Citace Původně odesláno od lumiror Zobrazit příspěvek
    Ale ani dnes sa mi nezda ze by sa moc zmenilo jeden znamy kupil INTEL prcesor a Radeon grafiku a nadaval stale ze mu to pada , seka a nakoniec tu grafiku predal a kupil NV
    Přemlouvat tě nebudem. Každý má své preference, což je v pořádku. Ale tyhle informace "kamarád povídal" beru s rezervou. Největší zvěrstva si uživatelé páchají v systému samy a pak z toho obviňují dodavatele SW/HW. Pochopitelně nelze vyloučit, že narazil na vadný kus HW z výroby. Dnes nic neobvyklého.

Registrace
    Jun 2008

VencaX ,mozno teraz to tak je, neviem momentalne nemam prehlad a v case ked som kupoval tuto zostavu tak ina kombinacia ako intel +NV, a AMD+ ATI nemala zmysel nakolko AMD kupila ATI a tak Intel mal v podstate iba jednu moznost.Ale ani dnes sa mi nezda ze by sa moc zmenilo jeden znamy kupil INTEL prcesor a Radeon grafiku a nadaval stale ze mu to pada , seka a nakoniec tu grafiku predal a kupil NV a odtedy ma pokoj a to je zostava kupena Januar 2013 .Mozno nahoda neviem ale ja som mal tiez take skusenosti v minulosti tak odtedy pre mna iba NV.Neberem ti tvoj nazor urcite mas aj viac skusenosti kedze stavias pocitace ako ja ale ja som uz rozhodnuty ze to musi byt NV.
    Asi je to dost individuální věc, já jsem třeba neměl problémy ani se staršími Ati grafikami (až na výjímky), ani s AMD, ale pokud jde o nV, tak také bez větších problémů. Spíš jsem v minulosti měl problémy s konkrétními výrobci grafických karet (konkrétně MSI). Já ti tvůj názor také neberu, znám lidi, co říkají, že s Ati/AMD měli problémy a že jim do PC nesmí a nesoudím je za to, v tomhle případě jsem se jen r34ktorovi snažil říct, že už jsi mluvil o tom, že Radeon nie.

Jinak co se týká AMD, tak ve většině případů nemá smysl si kupovat jejich CPU, takže v dnešní době AMD + AMD taky ne
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 27-08-2013 v 19:15

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Tak nakoniec som nekupil GTX 460 ale GTX 560 OC co je v podstate "nadopovana" GTX460 tak uvidim ako to bude makat.

r34ktor procesor je Intel Core 2 Duo E8200 2,66GHz akosi mi tam vypadla ta 2
    Naposledy upraveno uživatelem lumiror: 27-08-2013 v 20:14

Registrace
    Jun 2008

Co máš za chladič na CPU? Možná by se hodilo ho trošku přitočit, aby tu kartu tolik neomezoval...

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

procesor je Intel Core 2 Duo E8200 2,66GHz
    Slušný. Teoreticky jde i dobře taktovat. Problém budeš mít akorát v moderních multiplayerových hrách, které bez problémů vytíží i čtyřjádro.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Mirne OT, co byste doporucili k E 8600 natoceny na 4.5? Uzivatel ma GTX275 Lightning ( dle me jedna z nejlepsich karet rady GTX ) - mam ji taky jako ekvivalent k CPU????? Na penezich nezalezi.....

Registrace
    Jun 2008

Podle mě max HD7850, popřípadě GTX650Ti Boost 1GB.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Jj, to zní rozumně. Nic silnějšího bych také nepořizoval.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Jj, to zní rozumně. Nic silnějšího bych také nepořizoval.
    On ten vykon asi nebude nejak drasticky vetsi, ne???? On spis chce ted koupit GK a do pul roku - do roka koupit novou sestavu - tak aby se mu to ta grafika pak nezpomalovala

Registrace
    Jun 2008

A má to cenu v tom případě? Proč si nepočká půl roku rovnou a nekoupí novou sestavu komplet?

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. DDR3: Nahradit stávající nebo přidat
    Od veny v sekci Operační paměti
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-10-2011, 16:05
  2. GeForce: Čím nahradit Nvidia NX6800GS?
    Od Sivan03 v sekci Grafické karty
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 29-03-2011, 10:57
  3. Radeony: Čím nahradit ATI 1950Pro?
    Od interfernet422 v sekci Grafické karty
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-08-2010, 15:18
  4. Čím nahradit Athlon X2 4850e?
    Od Martík v sekci AMD - procesory a základní desky
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 17-06-2010, 21:29
  5. Je možné osadit diskrétní VGA a nahradit tak integrovanou?
    Od Spectra Support v sekci Spectra - FAQ (z HW i SW oblasti)
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 26-10-2006, 03:30