reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem so spracovaním videa v Pinnacle Studio 16 HD realtime preview

Minik_MT (3)|27.8.2013 12:40
Zdravim,

Problem je pri preview zobrazovani videa v Pinnacle Studio 16HD pri strihani a preview prechodov a efektov nedokaze zobrazit video real-time. Vypadky videa su radovo v sekundach (5-30 sekund nezobrazi) potom obraz na 5 sekund blikne a zas za vypne.
Neviete niekto poradit s problemom, aku graficku kartu pouziť pripadne aky HW alebo bude problem niekte inde, drivery atd

Mam
Intel Xeon-E3 + MB ASUS workstation
RAM 8GB ECC, HD velocity raptor 500GB SATA III-6G
GR.KARTA Nvidia GeForce GTX470 ZOTAC
mdot (107)|27.8.2013 13:09
Nic, protoze Pinacle HD video Ti to bude delat na libovolnem pocitaci - vlastnost toho SW, ktere nevyuzije a nevytezi z cores/vga. Smir se stim.
In general - SSD Ti prospeje v celkeve sviznosti, avsak Tvuj raptor nebyl dobra volba. Hodi se pro velke-male hratky s oltp, ale ...
Minik_MT (3)|27.8.2013 13:25
SSD disky su dobre, ale ked som skladal PC boli este priliz drahe. SSD mi zatial neponukla nic viec ako rychlost a nizsiu spotrebu, co pre moje celkove vyuztie kompu nie je az tak zaujimave.
Raptor dosahuje celkom pekne vysledky a zivotnost ukladanych dat je omnoho vyzsia. Pomer cena/vykon/kapacita/zivotnost prevysil raptor.
Zas netvrdim za raz tam nedam SSD disk ale zatial postacuje tento.

No moc si ma nepotesil, hladam na forach a off. strankach, ale jedine co som nasiel podporu na Nvidia NVS a Series 6, co su karty dost lacne, stare....
mdot (107)|27.8.2013 13:37
Hotova data jsou nezajimava, protoze jsou proste hotova a mohou se valet kdekoliv. Tebe zajimaji cache, media-cache .... tady se lame chleba a proto je mezi smikaci oblibeny raid30 s potrebou rozlozit diskovou zatez (pouzivaji se ruzna kombinovana pole). Raptor to opravdu nespasi. Pro jakekoliv strihani nezbytne potrebujes minimalne 2ks HDD.

Pinacle se radi mezi to nejhorsi na trhu.

Add: http://ppbm7.com/index.php/news/planning?showall=&limitstart= neco pro inspiraci.
Minik_MT (3)|27.8.2013 13:52
Pekne citanie, aspon zas sa nieco poucim. Taketo nieco by sa mi isto pacilo, ale budem musiet vystacit v buducnosti s SSD.
o Pinacle som toho uz pocul aj od ostatnych... a nie moc pekne veci, asi pri tom aj ostanem a idem hladat a cvicit na inom SW