reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s myší

Newstory (31)|31.8.2013 21:19
Zdravím, mám problém s myší, když ji připojím, nainstaluje se a funguje pouze zhruba 5 sekund kdy se to instaluje a po doinstalaci myš přestane fungovat a do restartu již nemůžu zkoušet znovu odpojit a připojit pro další instalaci. Dřív mě fungovala pouze jedna určitá myš, ale jak jsem zkoušel v tom hrabat, přestala reagovat i ta. Máte nějaký ovladač či nápad co s tím prosím? Mám Windows XP.
Newstory (31)|1.9.2013 07:54
Omlouvám se, nebyl jsem schopen odeslat příspěvek pouze s tabem od klávesnice. Chtěl jsem dodat myš je naprosto normální optiarc, laserová za 100, přečetl jsem si i jiné témata a nic z toho mě nepomohlo, ale podařilo se mi zjistit, že problém je způsoben tím, že se nainstaluje ovladač: zařízení USB standartu HID a zároveň s tím zařízení standartu HID, který blokuje funkci myši. Jen díky problémům s ovladačem DWD se mi podařilo vypnout tento ovladač či co to je a rychle zmáčknout najít změny hardweru, načež se to začne štvát s instalací ovladače DWD a tak to prozatím standart HID neinstaluje opět. Nevíte co s tím? Zkoušel jsem ho zakázat ale nepomohlo to.