reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

koupě nové tiskárny

mn.bl (3)|1.9.2013 11:19
ahoj,prosím potřebujeme doma koupit novou multifunkční tiskárnu (tiskárna, kopírka, scaner). Po zvážení chceme opět inkoustovou. Měli jsme ji do teď,našim potřebám vyhovovala ideálně. Jen jsme to doma lehce předělali a již není v routeru místo na další kabel, a hlavně šlo tisknout jen z jednoho pc. Jde o to,aby jsme se mohli připojit jak z pc, tak z notebooku a i mcbooku. Jestli to dobře chápu, jde se na některé připojit po síti. Bluetoot se připojovat nebudeme, protože naše pc tohle nemá. V obchodu mi nabídli tuhle http://axes.cz/cenik/16890-canon-pixma-mg5450 . Můžete mi prosím vysvětlit jestli tahle by splňovala tohle připojení? Hlavně mi prosím napište váš názor na tuhle tiskárnu. Děkuji M.
j.albi (476)|1.9.2013 12:23
Tahle tiskárna se umí připojit do domácí sítě pomocí WiFi. Ne vždy je to dobré řešení! Může se stát, že Wifi bude mít problém s konektivitou. Lepší je preferovat připojení pomocí klasickým UTP kabelem. Jinak to vypadá jako běžná a dostačující síťová tiskárna pro domácnost a malé firmy.
Georginek (2957)|2.9.2013 00:23
Ja sam mam doma MG5250 pripojenou prez WIfi a neni v tom problem.
Musis mit doma nejaky pristupovy bod - tot vse.

Ja osobne jsem jich par instaloval a vzdycky jsem mel problem s heslama a typem sifrovani. I kdyz v moznostech nastaveni tiskarny je WEP,WPA,WPA2 atd, tak pri urcite kombinaci cisel a pismen se tiskarna proste nepripojila....... Tahle nova na tom bude s konektivitou urcite lip.
13 kanal se jim taky nelibi - tak na to pozor a nikde se o tom nepise :D

PS: Doporucuju nastavit pevnou adresu na tiskarne - nenechavat pridelovat DHCP servrem, protoze to pri startu nekdy trva dlouho. S pevnou IP neni problem.

Po nainstalovani softwaru Canon na vsechny PC ze kterych budes chtit tisknout, nebude zadny problem. Jde to i bez softu, ale pro neznaleho uzivatele je to lepsi se softwarem.
mn.bl (3)|3.9.2013 20:54
ok, moc děkuji, a ještě manželka říkala, co si myslíte o nějaké tiskárně HP? Ve stejné cenové relaci jako je tahle? Moc díky. Nebo mám zůstat u toho Canonu?
mn.bl (3)|3.9.2013 21:54
super,moc díky,sice tomu vůbec nerozumím,ale podle toho co čtu v tom porovnání,tak asi bude lepší ten canon, žejo? Nebo ne?