reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Thermaltake Armor Jr.

Sieben (513)|9.7.2007 22:43
Čau, co si myslíte o Thermaltake Armor Jr.?

jeden člověk ho tu prodává..a mě se zalíbil...a asi si ho pořídím.ale chtěl bych znát i víš názor popřípadě doporučení na jinou skřín(Lian Li a pod:) ) v téhle cenové kategorii.
a jeslti máte zkušenosti...

prostě cokoliv co mě odradí..nebo povzbudí ke koupi.

Dík
Banshee (2)|10.7.2007 11:55
Čau, Armora Jr. v hliníku jsem měl a abych řekl pravdu moc jsem s ním spokojenej nebyl. Vyžaduji ve skříni prostor a to byl celkem kámen úrazu. Skříň je sice velká a poměrně prostorná, ale klec s disky pokud necháš tam kde je(tj. dole, nebudeš ji dávat do 5.25" pozice), tak ti disky budou sahat "až" k základní desce(při full ATX), ne-li přes ni. To je jedna věc, spíš ta kterou bych ještě překousl. Ale druhá a podle mě horší je zpracování 5.25" záslepky vedle 12cm ventilátoru vepředu. Je uchycena jedním šoubkem za kousek ohnutého hliníkového pletiva, takže když ji jednou odděláš, asi už ji zpět nedáš, protože se ti ten kousek nejspíš ulomí. To sáme je u 3,5" pozice u spínacích tlačítek a signalizačních diod. Tohle si myslím, že se Thermaltaku moc nepovedlo. Jinak abych jen nepomlouval, skříň je to opravdu pěkná, pro někoho dosti prosotrná, variabilní, lehká a dostatečně pevná. Ale jak říkám, mě zrovna nenadchla. Pokud se budeš rozhodovat i nad něčím jiným, tak hlavně pouvažuj jestli tu skříň budeš přenášet a případně jak často. Pokud ne, nebo by ti nevadila větší váha, mrkni třeba i na chieftec. Jak by asi někteří rejpálkové podotkli, mám chieftec doma, takže můžu jen doporučit, zatím jsem na skříni nenašel nic co by mi vadilo a prostor ve skříni je doslova fantastický. Co se týká chlazení tak jsem taky spokojený, protože HDD mi chladí 92mm ventilátor a nevhání mi teplo do skříně, ale protože je disk napříč skříní, tak teplý vzduch vyfoukává perforací v bočnici hned ven. Taky celkem výhoda oproti Armorovi, protože pokud budeš mít diksk(y) v kleci a dole ve skříni tak vzduchový průduch u té klece Thermaltake je dosti malý(je tam jen opravdu pár otvorů z boku, kterými fouká ventilátor vzduch na HDD). Kdyby tě cokoli zajímalo, klidně napiš. Tohle je asi jen pár věcí co mě teď rychle napadly.
Sieben (513)|10.7.2007 22:15
no já se bojím o místo na GK...bo ta x1950pro je celkme dlouhá a v case kde to mám teďka to na mm vyšlo s napájením disku...
a v tom armoru bych ty disky chtěl mít dole...nahoru je cpát nechcu kuli chlazení.
ještě si pročtu diskuze a tak..ale moc díky za odpověď.
_____________________________________________________________________________________
ale co sem se teďka koukal na obrázky..tak by mi to vyšlo...tak nevím:) du googlit:)
MKabar (1)|25.7.2007 03:46
Kolega ma Armor Jr. a 1950GT od Sapphiru ktera je stejne dlouha jak Procko nebo moje 1950XT od MSI a mezi napajecim konektorem na grafarne a kosem na disky je tak 4cm mista este takze muzes byt vklidu. Mese ta skrin nelibila ale uz sem si nanu zvyknul jak ju porad vidim u kamose a musim konstatovat ze v cenove tride do 3 litru nema konkurenci. Je skvele modularni. Zacal sem oni sam uvazovat bo v moji stare skrini je brutalne testno uz a tedka vtech hicech to uz pokulhava s chlazenim disku atd ato mam chlazeni odladene coto slo.

Pro bezne pouziti je tam mista az az. A vleze se (sice natesno) ale vleze do mojeho stolu, centak navic na vysku a uz byse nevesla. Ted sem se trochu hrabal ve vsech skrinich do trech litru a lepsi sem nenasel.
Jo a nebral sem v potaz nake prerostle monstra bo nemuzu prekrocit 48cm na vysku.