Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Notebook cca za 25000,- někdy kolem září

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu při výběru notebooku. Jsem student na výšce a chci si pořídit noťas cca za 25 000,-. Kupovat ho chci někdy po prázdninách. Potřebuju stroj hlavně na práci, filmy a hudbu..prostě klasicky multimédia + občasné hraní méně náročných her..(CS,CoD2,apod).. takové střední velikosti..Preferuju kvalitnější výrobce, na firmy jako ACER a ASUS apod. nemám dobré reference. Vím, že tady podobné téma existuje ale thread se moc nerozvinul a nic pro mě tam nebylo...Jde mi o to, jestli mají přijít na trh nějaké nové řady notebooků, nebo mám vybírat ze stávající nabídky,..Líbí se mě HP (Pavilion např..ale chci na tom XP !! podmínka)..

Díky za rady a návrhy
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od anomarox Zobrazit příspěvek
    Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu při výběru notebooku. Jsem student na výšce a chci si pořídit noťas cca za 25 000,-. Kupovat ho chci někdy po prázdninách. Potřebuju stroj hlavně na práci, filmy a hudbu..prostě klasicky multimédia + občasné hraní méně náročných her..(CS,CoD2,apod).. takové střední velikosti..Preferuju kvalitnější výrobce, na firmy jako ACER a ASUS apod. nemám dobré reference. Vím, že tady podobné téma existuje ale thread se moc nerozvinul a nic pro mě tam nebylo...Jde mi o to, jestli mají přijít na trh nějaké nové řady notebooků, nebo mám vybírat ze stávající nabídky,..Líbí se mě HP (Pavilion např..ale chci na tom XP !! podmínka)..

Díky za rady a návrhy
    Doporucil bych NB IBM/Lenovo rady ThinkPad

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

.....

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Myslim ze hledat neco s 2 nmesicnim predstihem je blbost mrkni tak 14 dni pred tim nez to koupis

Nováček Avatar uživatele Sairus88
    Registrace
    Jul 2007

2 josh.viklef: Samozřejmě, že bych také doporučil IBM Lenovo řady T, ale ono nic podobného v dané cenové relaci od IBM není.

Být tebou, počkal bych si, nebo zakoupil jetý notebook IBM Lenovo řady T. Budeš naprosto spokojen, pokud ti nedělá problém jazyk, dají se notebooky získat celkem dobře v německu. Nebo něco takového http://aukro.cz/item207794190_ibm_t6...epouzity_.html + nějaká ta RAM navíc.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Hmm, ok je mi jasné, že je moc brzo. Počkám tak na konec srpna a začnu to znova sondovat. Jen nevíte někdo jestli se právě na září nechystají nové řady notebooků?? To by znamenalo, že se můžou objevit nové pěkné kousky, ale HLAVNĚ klesne cena stávajících modelů, hmm? Co myslíte.. Dík za odpověd, zdarec

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jezevec
    Registrace
    Aug 2006

Taky bych se klonil k ThinkPadu od IBM, ale 25000 je na ThinkPad asi málo, myslím, že dobře poslouží i nějaké HPčko

Co se týče technologií, utčitě se zase objeví pár nových modelů, ale většina firem už tenhle rok nové modely prezentovala, takže těžko říct, jestli půjde o něco skutečně převratného, řekl bych že spíše ne, asi spíš zakotví nové notebooky na bázi platformy Santa Rosa, ale ty jsou k dostání už nyní

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

levny HPcka moc nemusim, to bych radsi koupil levny DELL s 2 letou NBD zarukou...

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od ICEBOSS Zobrazit příspěvek
    levny HPcka moc nemusim, to bych radsi koupil levny DELL s 2 letou NBD zarukou...
    "Levny HPcka" su vzdy lepsou volbou, ako levny acer, lenovo, asus.... maju dobre servisne strediska a v tom je hlavna sila, aj ked myslim, ze u vas je to s tymi servisnymi strediskami lepsie.... HP je jednoznacne dobrou volbou, aj ASUSi sa dost predavaju a ked je s nimi problem vetcsinou je to medzi stolickou a klavesnicou

Registrace
    May 2006

HP neni spatne, ale jestli chces argumentovat zarukou, tak NBD zaruka dellu je nekde trosku jinde

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Zdravím, takže jsem se asi rozhodl pro tento. Koupim ho za cca 25000,- myslim, ze je tam rozumnej kompromis mezi výbavou a dílenským zpracováním ! Jen mě trochu vadí že ramka je tam ve 2 512MB modulech:-( Co myslíte, vybral jsem dobře? ...Aspoň v rámci možností

Název: HP Pavilion dv6580 (GQ204EA#AKB), notebook, AMD Turion 64 X2 TL-56 1.8GHz, 2x 512 DDR2, 120 (5400), SMulti, 15.4" BView, VGA G84M, NVIDIA MCP67D, wlan, lan, modem, BT, mic, kamera, čtečka, 3x USB, FW, ExpressCard, TV-out, HDMI, 6čl. aku, 2.8kg, Vista Home

Registrace
    May 2006

myslim ze je to to lepsi co se da koupit jak pises, rozumnej kompromis

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Takže notebook doma, jsem spokojenej..je to mazel) Ale řeším teď takový menší problém. Mám tam Vistu Premium. Přes negativní ohlasy a pomluvy jsem došel k závěru ..WOW..!! Nebudu to rozepisovat. Jediný problém je v tom, že bych rád paralelně používal i WinXP. Nechci ale dualboot. Uvažoval jsem spíše nad tímto řešením. Mám klasický SATA disk 250 GB Western digital (z desktopu ). Udělal bych si z něj externí HDD (krabička) a na něm měl XP, hlavně hry+některé programy atd.. Otázka zní. Bude to problém?? Normálně bych ho měl na kolejích připojen přes usb a v BIOSU bych si nastavil jestli si chci v danou chvíli HDD v notasu (VISTA) ci HDD ext. (XP) Co si o tom myslíte, půjde to s notebookem Pavilion DV6580??

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

vista zas tak spatna neni, vetsinou to jsou fakt jen pomluvy a ne fakta.

pokud to zvladne bios toho NB tak by v tom snad nemel byt problem