Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: Víkendová diskuze: Svatba Microsoft Nokia

mejdn

Karel Polívka->
    Ja tedy subjektivne hodnotim oba propirane systemy z pohledu rychlosti stejne. Drzel jsem v ruce par pristroju s Androidem, jmenovite Samsung a Motorolu stredni tridy, nasledne pak wp8 Nokii. U toho Bishopa hodne patrne zalezi na odladeni samotnym vyrobcem - alespon, co jsem vycetl z ruznych nazoru na tyto pristroje - a to je preci jenom "dan za jeho rozsirenost". Jinak uroven sluzeb, treba konkretne prekladac, zel hodnotim lepe u toho Bishe, z wp je citit, ze dotahuje. Jinak z pohledu profika je tu rozhodne urcite vakuum. Ubuntu Edge - to je takovy "muj sen" o skoro idealnim pristroji, takze cekam tedy neco podobneho od Makrohardu, snad se dockam...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Mimochodem, zajímavé je, jak je z pohledu mnohých hrůzné, že kdysi slavnou, dlouho padající Nokii koupil Microsoft, a ten ji teď dodělá, no hrůza;
    to, že na světě ještě slavnější Motorola dopadla na dno mnohem tvrději, a pak ji do bezvědomí zkopal strýček Google, to je úplně v pohodě.
    Naposledy upraveno uživatelem czhunter: 08-09-2013 v 16:05

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Georginek Zobrazit příspěvek
    No a ja ted soudim, ze je to konec Nokie. Mrkvosoft nebyl schopen prorazit na poli mobilnich pristroju ani OS, tak jim jenom muzu poprat hodne stesti - aby konecne po 4 letech udelali slusnej telefon, nad kterym bych uzasnul a chtel si ho koupit.
    A teď se nabízí otázka - pokud by Nokie představila po všech stránkách nejlepší telefon na trhu za cenu, která by odpovídala jeho konfigurace/kvalitě (tzn. cena by byla OK), ale telefon by běžel na OS Windows Phone 8, uvažoval byste o něm? Protože mi jinak není jasné, proč současné vyšší modely Lumií nelze označit za "slušné telefony".

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Poslední telefon Nokia který jsem vlastnil byla N900. Jediný telefon o kterém bych uvažoval by byla N950/N9. Nejdříve zklamání ze "zahození" systému Maemo/MeeGo a následné velké udivení z podpory telefonů. Nyní už bych Nokii nepřinesl domů, ani kdyby vyrobila "telefon mých snů". A systém WMP mě naprosto ničím neuchvátil, spíše naopak.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Já mám strach, co bude po spojení s divizí "hloupých" telefonů. Zdá se mi, že nezapadají do dlouhodobé strategie MS a tudíž je logické její postupné utlumení ve střednědobém horizontu.

mejdn

Karel Polivka->
    Promin, pripada mi, ze si obecne trochu protirecis. Ja osobne bych uplne zahodil GUI Bishopa i wp8 a orodoval za neco jako Total Commander OS. "Slusny telefon" pro me neznamena cool barevne dlazdicky a office balik, ktery je pro radu lidi prehnane a zbytecne drahy... Ale co takhle treeeba... "Chvilka napeti"... Matny display?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od ;542681
    Karel Polivka->
    Promin, pripada mi, ze si obecne trochu protirecis. Ja osobne bych uplne zahodil GUI Bishopa i wp8 a orodoval za neco jako Total Commander OS. "Slusny telefon" pro me neznamena cool barevne dlazdicky a office balik, ktery je pro radu lidi prehnane a zbytecne drahy... Ale co takhle treeeba... "Chvilka napeti"... Matny display?
    Sice nevím, čím si protiřečím, pokud to tedy nemyslíte tak, že telefon s tímto konkrétním OS nemůžete považovat za nejlepší na trhu, ať už by byl přístroj jakýkoli stejně jako jeho cena, nicméně ten dotaz byl mířený na uživatele Georginek - zajímá mě, jestli to vidí právě tímto způsobem.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Windows jako operačním systém mám rád (resp. jsem na něj navyknutý), ale týká se to PC a verze 7. Osmičky z osobní zkušenosti neznám, ale pokud osmička funguje dobře na dotykovém rozhraní, tak nevidím problém ve spojení Microsoft - Nokie, směřovávali k tomu od té spolupráce, kdy přešli na windows a nebyli jako ostatní, kteří jedou na androidech. Ale co si týče těch čachrů na pozici šéfa MS a Nokie, tak to už je o něčem jiném, nevím, co od toho chlapa čekat. Nejspíš nic převratného ať už v dobrém či zlém slova smyslu. Ale to se uvidí až časem.

VasilKvasil

Este mozno nie je neskoro !! Treba sa postavit proti vykradaniu europskych znaciek nielen sikmookymi ale aj americanmi ! Treba protestne akcie v Bruseli a pod nech Europska komisia NEPOTVRDI tuto transakciu !! NEDAJME si Europu Nokia je stale technollogicky lider v oblasti mobilov a bude to celosvetova strata obrovskych rozmerov pre cely mobilny prieemysel !

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Práce v IT?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 02-08-2013, 23:27
  2. Víkendová diskuze: Benchmarky
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 12-02-2013, 19:44
  3. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?