Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: chlazení ntb

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Dobrý den vybíram chladicí podložku pod ntb a chtěl bych znát vaše názory, zaujali mě tyto
    http://www.czc.cz/zalman-nc-1000-silver/41857/produkt
    http://www.czc.cz/zalman-zm-nc2500-plus/78716/produkt
    http://www.czc.cz/coolermaster-notepal- ... 68/produkt
    klidně pošlete jaký máte vy a jak jste s ní spokojený
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

!!!Ja sem spokojenej s zadnou!!!

Nebot chladici podlozka je naprosto zbytecna.

Notas by si mel clovek vybirat tez podle chlazeni a zahrivani, v tom pripade podlozka netreba.
    Vsechny notasy i lacine svinstvo se musi uchladit i bez podlozky, pokud se clovek o ntb stara. Kdyz je ciste chlazeni, neni treba podlozky.

Co je to za ntbk? Mas problemy s teplotama?

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

no dřív jsem docela měl kolem 100 stupnů větrák jel pořád na plno chtěl jsem to vyčistít ale nemohl jsem se dostat k větráku tak jsem to dal do servisu, tam mi to vyčistli dali novou pastu výrazně se to zlepšilo. Myslim že by podložka mohl zaručit větší životnost

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

Ono je to taky o tom jak clovek notas vyuziva , pokud ho mas normalne na stole nebo nejakem rovnem tvrdem podkladu (drevo , sklo , atd.) tak si myslim ze podlozka ma smysl v letnich dnech kdy je nad 30 stupnu celsia . Pokud se s notasem valis v posteli , na kline a podobne pak si myslim ze by ti chladici podlozka dost prekazela .
    Mel jsem notebook HP s celeronem 1,6 ghz , ten topil fakt dost , avsak nikdy se mi nestalo ze by se notebook prehral a vypnul se ci restartnul .
    Jak pise vyse flashfpx , udrzba je zaklad a souhlasim s nim ze chladici podlozka je zbytecnost .

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

no ntb mam na dřevěnym stolem a občas ten stůl je tak vařicí že kdybch tam držel dýl prst spálil bych se hlavně pod procesorem a myslim že tahle podložka by mohla alespoň drožku pomoct http://www.czc.cz/coolermaster-notep...107368/produkt

Registrace
    May 2006

Co to je za notas????

Tak kdyz Ti vycistili chlazeni, tak to zase slape jak ma ne? Pokud je chlazeni ciste ( a kdyz je nekdo dobytek, nebo vali notas v posteli ci po koberci ), tak se tam ten prach dostane a proste se to musi cistit casteji.......

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

ntb jsem v posteli neměl snad ani jednou ano ntb po vyčistění chladi o dost líp ale pořád si myslim že je to málo

Registrace
    May 2006

Ja se nebudu opakovat, po 3ti se te ptam co je to za notas, z toho se da zjistit, co je v tom za CPU a jak moc se muze zahrivat, krom toho podle testu zkontrolovat teploty celeho notasu ( jestli se nezahriva moc, nebo je to normalni )

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

procesor amd ale momentálně jsem na stolnim pc tak vám značku neřeknu, ntb mam v brašně a dneska už ho nechci vyndavat ale je asi 4 roky starej

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

značka HP

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

4 roky staré AMD... s tím moc neuděláš, AMD sakra hodně topí, podložka tomu výrazně nepomůže... jediný co, tak nebudeš mít horkej stůl

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

jinak nasávaní vzduchuk k procesoru mam přes klávesnici takže já bych to viděl že na podložku se vykašlu

Podobná témata

1. Chlazení cpu.
    Od mariaki v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 03-11-2014, 09:46
  2. Chlazení procesorů: chlazení CPU a GPU
    Od martin155 v sekci Chlazení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-09-2013, 19:28
  3. Chlazení: chlazení GPU ati 4850
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna