reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HD 5870 po štartě GPU LOAD 100% teplota 92%

B!OH@zArd (58)|8.9.2013 09:52
Zdravím mechanici :) Mám problém od včera s mojí kartou 5870, začala se mi z ničeho nic přehřívat a vytíženost stoupa na 100%, PC jsem vyčistil od všeho od ATI (driversweeperem) projel a vyčistil registry CCleanerem a nanovo nainstaloval nové catalisty 13.4. A pořád stejný problém :( Mám Win7 X64 Skokovitě jede pořád naplno viz screen. Přitom mi nic neběží. Zkoušel jsem taky vypnou pro jistotu i AERO, nepomohlo. Myslel jsem že to dělá steam ale ten jsem taky vypnul hned po startu ale problém přetrvává. Včera jsem akorát nainstaloval Source SDK pro Half Live 2 + Cinematics MOD 12.21 ale pochybuji že to dělá ten mod. Budu rád za každou radu. Děkuji[ATTACH=CONFIG]28999[/ATTACH]
gpu5870.gif
B!OH@zArd (58)|8.9.2013 11:34
Tak si odpovím sám. Karta je asi na hranici životnosti :( Protože i v GPU-Z mi hlásilo že jede v režimu PCI-E x8 místo x16 (měl jsem ten samý problém s nV 8800GT ta mi dokonce běžela jenom na x1) každopádně jsem to testnul tím že jsem osadil svou rezervní kartu HD5770 (se stejnýma driverama) a ta běhá jak má x16 (2.0) teploty/frekvence OK. Takže nejspíš na ty 5870 odchází regulace napájeni nebo něco ...