reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zvláštní problém s připojením na internet

Nemexis (41)|26.9.2013 17:22
Zdravím, už asi týden se potýkám s poměrně otravným problémem, u kterého jsem ale ještě nenašel řešení. Týká se to připojení k internetu.
Začnu od začátku, jak to nejspíše vzniklo. Už asi rok jsem se potýkal s hodně otravným problémem, kdy mi neustále vypadávalo WiFi připojení (jak na notebooku, tak na PC). Na internetu jsem našel návod, jak to zpravit, tak jsem změnil číslo kanálu a stejně to přetrvávalo. Našel jsem, že mám v nastavení WLAN změnit hodnotu beacon intervalu na 20 a že problém zmizí. Ano, on vskutku zmizel, net už teď vlastně skoro vůbec nepadá. Když jsem si ale hodnotu beacon intervalu změnil na nižší, moje WiFi síť se v seznamu dostupných sítí začala chovat tak, že mi píše: "Nastavení sítě v tomto počítači neodpovídá požadavkům této sítě" a objevil se u ní červený křížek. Píše to jak u notebooku, tak u PC. Hledal jsem a našel jsem, že mám prý odstranit WiFi ze seznamu mých WiFi sítí a znovu se připojit, to se ovšem dostávám k problému č.2 - po zadání hesla, které je na 100 % správné (i zabezpečení je vybrané správně), mi to napíše, že jsem zadal špatné heslo... Prý to lze vyřešit změnou způsobu zabezpečení (u mě z WPA2 na WEP), jenže to za prvé nechci (v okolí je hodně lidí, je tu tedy pravděpodobnost nabourání se), ale i když jsem to zkusil, tak to stejně nefungovalo.

Mám ještě jednu otázku, stáhl jsem si inSSIDer a díky němu se vždy zázračně k WiFi připojím (neptejte se mě, proč to tak je, já vážně nemám ponětí), o to ale moc nejde, když už se připojím, tak místo kolonky dole vpravo (mám W7), mi namísto symbolu signálu svítí symbol připojení přes kabel (pochybuju, že to je tím, že mám Hamachi).

Moje síť. karta na PC: TP-LINK TL-WN951N.

Předem děkuji mnohokrát za všechny rady, jsem už vážně zoufalý...
Nemexis (41)|29.9.2013 15:20
Někdo nějaké rady, tipy? Vážně bych byl za jakoukoliv pomoc rád.