reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

vypadek wifi

brixtr (17)|30.9.2013 02:38
všechny vás tu zdravím. Mám menší problém který mě už vytáčí.. využívám bezdrátový internet do svého notebooku (acer aspire 5741g s windowsem 7) přes tp-link.
můj problém spočíva v tom že my vyskakuje po chvili na ukazately stavu signalu dole na liště vykřičník ve žlutem trojuhleníku tak dám odstranit potíže a po opravě to napiše problém s bezdratovym adapterem či přijmačem(něco na ten styl přesně si to ted nevybavuju) zkoušel jsem i jine ovladače a stejně to takhle pada...Přitelkyně má notebook acer aspire 5736z a tý to udělá jednou za čas(cca 1x za 3 dny)
tp-link je cca 3 metry od nb a nepřekaží žadna zed... nevíte někdo čim to muže byt???
ketivab (15)|2.1.2014 21:09
Nám se to stává také hodně často (několikrát za den) a mám pocit že je to v rychlosti internetu. Jaký máte internet? (rychlost, operátor)
ketivab (15)|30.1.2014 21:30
Zjistil jsem, že je to routerem. Dělá to TP-Link.
Georginek (2957)|31.1.2014 20:06
Samozrejme, ze je to routrem. Tp-link je smejd....

Ted je ale otazka, kde je chyba. V nejvice pravdepodobnem pripade bude chyba v nastaveni samotneho routru, a to by chtelo, abys sem napsal, jak je presne nastaven...... Ale upozornuju, ze hodnot je docela dost :D

Muzes taky zkusit tovarni nastaveni a pripadne update firmwaru.

Co ruseni ostatnich siti? Kolik siti je na stejnem kanale, ci do nej zasahuje????? To je jeden z nejvetsich problemu dneska :D

Stahni si inSSIDer3 a zkontroluj si to a dej vedet....

Mate v domacnosti vic routru pripojene k jedne siti???? Co to je konkretne za model?