reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

schazovaní aplikací na plochu

Maca567 (4)|12.10.2013 20:21
Dobrý den , prosím Vás mohly byste mi poradit? Mám takovej problem s PC. At mám spuštěnou jakoukoli aplikaci či hru po čase mi jí to jako by minimalizuje a hodi na plochu (jako bych zmáčknul alt+ tab nebo tlačitko zpět do windous) ( stava se o i když nic nemačkam nebo dělam něco jenom myší) nevíte čím to muže být a jak bych to mohl vyřešit? Díky moc za pomoc
(antivirus nic nenašel a to si myslím že mam spolehliví protože za poslední cca 2 až 3 roky je to první problem)
durib (1141)|12.10.2013 20:45
Je čas od zapnutí aplikace po její shození vždy stejný?
Maca567 (4)|13.10.2013 10:44
nejsem si jistý ale přibližně ano
Maca567 (4)|13.10.2013 10:55
napadlo mě i že by to mohlo mít něco společbeho s pořičem obrazovky (předtím jsme ho měl vypnuty a měl jsem pouze vypínaní displeje či vypinaní napajíní po hodině) i když jsem vypínaní disleje vypnul zaspnul spořič atd. zkoušel jsem tam u spořiče atd. všechno němělo to vliv (to schazovaní na plochu je cca každou pul hodinu) du si ted spustit jednu hru a budu si stopovat jak často to je. Jinak děkuji strašně moc za ochotu pomoc
Maca567 (4)|13.10.2013 11:33
tak jsem si to měřil a to schazovaní je intervalech 30min a to přesně na vteřinu
durib (1141)|13.10.2013 21:17
Aha, takže je jasné, že se tomu neděje náhodou- tzn. ani HW chybou. Počítám, že máš windows, tak bych se nejdříve podíval do plánovače úloh.
Ještě jenom upřesnění- po shození se vždy zobrazí plocha, nebo pouze druhé aktivní okno jiné aplikace?