reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

3x FullHD Monitor

Rozy013 (2)|16.10.2013 11:23
Ahoj,
potřeboval bych radu ohledně výběru grafické karty pro moje monitory. Chci 2x FullHD 24" monitor na práci + 1x 42" FulHD monitor jako Televize. Je možné tohle všehno mít současně na jedné grafické kartě a pokud ano tak po jakých bych se měl dívat. Jde mi především o to abych měl 3 plochy na kterých můžu mít film a pracovní věci. Hry stačí na jeden monitor. Preferuji HDMI zejména na tu "TV" protože přenáší i zvuk.

Dík.
Matherdet (955)|16.10.2013 12:48
Jde jen o to jakou máš práci a co hraješ za hry. Ale pokud bys byl grafik,designér nebo podobně tak se v tom asi vyznáš. Myslím že by stačila s přehledem GTX 760 (v podstatě by stačila každá karta se třemi digitálními výstupy) nebo jestli nechceš upgradovat až za dlouho a máš dostatek peněz tak 780/Titan/690
Rozy013 (2)|16.10.2013 14:33
Nic náročného jak herně tak pracovně. Jen potřebuju velkou pracovní plochu na hodně oken co mám otevřených. Potřebuju jen aby to zvládlo všechny 3 obrazovky puštěné zaráz abych furt nemusel něco přepínat.
johny__g (6387)|16.10.2013 16:22
Mám dojem že většina dnešních karet 3 výstupy zvládá, takže už jen záleží kolik peněz do toho chceš dát a aby ti ji utáhl zdroj. A zároveň nebyla zbytečně výkonná ke zbytku sestavy. BTW, ty monitory už máš?