Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: restart PC

Nováček
    Registrace
    Oct 2013

Zdravím všechny. mam taky problem s restartováním PC . Začalo to u hraní hry , nastal sek a restart poté jel normálně asi dva dny a znovu to stejne to už udělalo 2x za den a další dny to bylo častěji. Po dalších restartech už nenajel vubec jen restart a při najiždění do win opět restart stále dokola. Vyměnil jsem zdroj, to nepomohlo,pak výměna ramky,taky nic a pak jsem dal na test grafickou kartu . Mám taky přeinstalovaný win a PC je kompletně čisté od prachu. Nevím si už rady tak se chci zeptat jestli nevíte co by pomohlo předem děkuji. Mám zdroj Evolupe Pulse 500w , MB Gigabyte AM3 MA 770ot-UD3,ATXAMD770 , CPU AMD Athlon II X3445, HDD Segeate 1TB 32MB, VGA Gigabyte GTS 450 1GB DDR5,
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Ahoj stahni si SpeedFan a koukni na teploty jestli se ti to neprehriva to by mohlo zpusobovat restarty.

Nováček
    Registrace
    Oct 2013

ahoj koukal jsem se v Biosu na teploty a mam systemovou teplotu 32 a CPU taky 32 stupnu

Nováček
    Registrace
    Oct 2013

Ahoj
    problem vyřešen, byl to vadný čip na graficke kartě po reklamaci karty a opravě je vše v pořádku

Podobná témata

1. Restart PC při/po aktualizaci
    Od athens v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 10-07-2012, 16:16
  2. Restart pc
    Od pancoo v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-07-2011, 10:38
  3. Restart PC
    Od Mirdoslavovic v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení